Wysokowydajna kartoniarka pozioma do zastosowań farmaceutycznych i kosmetycznych

Kartoniarki pobierają wykroje kartonowych, a następnie składają i sklejają je w celu włożenia produktu od boku i zamknięcia z przekazaniem do pakowania końcowego. Podczas wytwarzania produktów farmaceutycznych i kosmetycznych o wysokiej objętości kartoniarki muszą być gotowe do pracy ciągłej z najwyższą prędkością, a jednocześnie najwyższym poziomem dokładności.

Kartoniarka o najwyższej wydajności do produkcji farmaceutycznej i kosmetycznej na dużą skalę

Seria SC3 firmy IWK to kartoniarka do pracy ciągłej mogąca zapakować do 800 kartonów na minutę Maszyny serii SC3 zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Będą one idealnym dopełnieniem napełniarki tub TFS 80-6/8 firmy IWK, tworząc zestaw, który jest szeroko stosowany do pakowania towarów FMCG, takich jak pasty do zębów.

Urządzenia linii SC3 łączą doświadczenie i jakość marki IWK, oferując w rezultacie najwyższą wydajność z maksymalną skutecznością. Zastosowanie serwonapędów w całej maszynie oznacza wyższy poziom niezawodności i niższe koszty utrzymania, a sama maszyna została zaprojektowana w sposób ergonomiczny, aby gwarantować szybki i łatwy dostęp przy czyszczeniu, konserwacji i przejściu na inny produkt.

Centralny dotykowy panel sterujący oferuje pełną wizualizację 3D stanu i parametrów wydajnościowych maszyny, a jego możliwości dopełnia serwisowanie zdalne, umożliwiające zdalną diagnostykę i kasowanie błędów bez potrzeby przyjazdu technika do zakładu.

Seria SC3 umożliwia pakowanie w kartony nie tylko tubek, ale również wielu innych produktów, w tym opakowań blistrowych, fiolek, ampułek, kaniul, saszetek, butelek i torebek.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Najwyższa wydajność dla wielkoskalowych linii produktów FMCG i farmaceutycznych
  • Obniżony łańcuch produktów do bezpośredniego połączenia z zaawansowaną napełniarką tub TFS 80-6/8
  • Pełna identyfikacja produktu poprzez zastosowanie technologi śledzenia
  • Pracuje z użyciem wszystkich rodzajów wykrojów kartonowych zgodnych z DIN 53121 oraz wykrojów pokrytych klejem wg DIN 55222
  • Zaprojektowana do pracy z najwyższą efektywnością i minimum przestojów

Firma IWK (http://www.iwk.de/), to wiodący producent urządzeń dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Oferuje wysokiej jakości napełniarki tub, podajniki tub, kartoniarki.