Wysokohermetyczny system zamykania

Laboratoria farmaceutyczne i biofarmaceutyczne potrzebują szybkich i efektywnych rozwiązań do szczelnego zamykania worków do izolacji i utylizacji odpadów. Należy dążyć do stosowania bezpieczeństwa oferowanego przez podwójne zamknięcie – chroni ono przed przypadkowym uwolnieniem i gwarantuje trwałość zamknięcia i bezpieczeństwo mieszczących się w środku materiałów.

Wysokohermetyczny system zamykania do długookresowego przechowywania

System zawiązywania worków-wykładzin Ezi-Dock ezi-strap™ to szybki i skuteczny sposób zamykania rękawów i worków o sterowaniu ręcznym lub pneumatycznym. Podwójne zamknięcie skutecznie zapobiega przypadkowemu uwolnieniu zawartości, a ponadto ma przydatne funkcje zabezpieczania i oznakowania dla ochrony przed manipulacją. To idealne rozwiązanie dla liniowego napełniania materiałami zapieczętowanymi w ciągu worków lub dla jednorazowego zamknięcia odpadów.
System zamykania ezi-strap™ jest prosty w użyciu. Jego wytrzymałość i solidność idą w parze z konstrukcją przewidzianą do użycia w rzeczywistych środowiskach produkcyjnych. To sprawia, że produkt jest idealnym wyborem do stosowania w zastosowaniach wrażliwych na błędy, w których wycieki mogą prowadzić do kłopotliwego zanieczyszczenia w otoczeniu.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Bezpieczeństwo podwójnego zamknięcia daje pewność szczelnego odizolowania zawartości worków od otoczenia
  • Przepuszczalność na poziomie 1/1000 miligrama na metr sześcienny z zapasem spełnia wymogi standardów bezpieczeństwa
  • Opcjonalnie wersja pneumatyczna pozwalająca szybko zamykać worki w zastosowaniach o wysokiej wydajności produkcji
  • Wysoka skuteczność i trwałość zamknięcia sprawdzająca się w różnych zastosowaniach

Ezi-Dock Systems manufactures a high containment transfer systems for chemical, pharmaceutical and bio pharmaceutical industries.