Wszechstronna automatyczna maszyna do inspekcji ampułek, fiolek lub pojemników

Przy poszukiwaniu sposobu na poprawę wydajności systemu inspekcji konieczne jest ustalenie właściwej równowagi między kosztami a dającymi się uzyskać funkcjami. Zazwyczaj automatyczne maszyny do inspekcji są postrzegane jako urządzenia kłopotliwe i mało elastyczne. Teraz jednak najnowsza technologia pozwala wielu firmom skorzystać z wysokiej dokładności systemów inspekcyjnych o mniejszych wymiarach i łatwiejszych w montażu i użytkowaniu.

W pełni automatyczna inspekcja produktów ciekłych i suszonych sublimacyjnie o szerokich możliwościach i wysokiej jakości

Maszyna do inspekcji SA12 firmy CMP Pharma została zaprojektowana specjalnie w odpowiedzi na prośby klientów o wyższą wszechstronność i łatwość użycia przy inspekcji automatycznej.

Gotowa do pracy z produktem ciekłym lub suszonym sublimacyjnie w ampułkach i pojemniczkach o średnicy od 8 do 32 mm maszyna CMP Pharma SA12 może z dużą dokładnością kontrolować do 200 szt./minutę. Dla wygody montażu jest ona zasilana ze standardowej sieci 230 V.

Maszyna posiada możliwość obsługi pojemniczków o pojemności od ledwie 1 mm do 30 ml, a w konfiguracji standardowej prowadzi inspekcję pod kątem zanieczyszczeń cząstkami i włóknami oraz fragmentami szkła oraz prawidłowego poziomu napełnienia. Funkcje opcjonalne obejmują kontrolę stanu kosmetycznego pojemniczków, sprawdzenie szczelności, koloru produktu, nadruku oraz defektów szkła.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Efektywność w pełni zautomatyzowanego systemu w urządzeniu o kompaktowym formacie i łatwym w montażu
  • Szeroki wybór opcji poddawanych inspekcji
  • Pełne możliwości dostosowania dzięki wyborowi lamp oświetlających od tyłu i od dołu oraz wielu opcjom kamer
  • Zgodność z aktualnymi wytycznymi GMP. Oprogramowanie zgodne z artykułem 21 CFR część 11

CMP Pharma (http://www.cmp-pharma.it/) zajmuje się wytwarzaniem maszyn inspekcyjnych umożliwiających wykrywanie defektów, pęknięć, niewielkich otworów oraz czarnych zanieczyszczeń w ampułkach i fiolkach.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
CMP Pharma brochure.pdf application/pdf 4.68 MB