Wirówka z barierą izolacyjną

Do przenoszenia wysoce aktywnych składników leku (HAPI) z wirówki do następnego etapu procesu (na przykład do próżniowej suszarni tacowej) bez ryzyka dostania się zanieczyszczeń.

Proste i wydajne przenoszenie dzięki barierze izolacyjnej

Wirówki VTC z barierą izolacyjną firmy Ferrum zostały zaprojektowane specjalnie do korzystania z pojemników izolacyjnych.

Dzięki temu operator może bez ryzyka zanieczyszczenia przenosić toksyczne aktywne składniki leku (HAPI) z wirówki do następnego etapu procesu (na przykład suszarki próżniowej).

Substancje stałe są usuwane z bębna ręcznie lub za pomocą urządzenia podnoszącego.

System nadaje się do zastosowania w instalacjach pilotażowych oraz do produkcji małoskalowej w branży farmaceutycznej.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Niezawodna konstrukcja spełniająca wymogi najnowszych norm/standardu GMP
  • Oddzielenie strefy zabezpieczonej barierą od obszaru procesowego za pomocą połączeń membranowych
  • Kompaktowa konstrukcja specjalna dostosowana do montażu za barierą izolacyjną
  • Optymalne elementy sterujące umożliwiające łatwą i wydajną pracę za barierą
  • Przeznaczone do eksploatacji nawet w strefie Ex 1 (według Dyrektywy 94/9/WE)

Od czasu kiedy firma Ferrum wyprodukowała swoje pierwsze wirówki przemysłowe w 1935 roku, firma rozrosła się do rozmiarów wiodącego, światowego producenta wysoko wydajnych wirówek nożowych i pulsacyjnych. Dziś wszyscy znani producenci z branży chemicznej, petrochemicznej i farmaceutycznej mają całkowite zaufanie do bezproblemowej technologii separacji cząstek stałych od zawiesin realizowanych na wirówkach Ferrum.

Połączenie kompetencji, doświadczenia oraz ducha innowacji gwarantuje udowodnione i długoterminowe korzyści z użycia wirówek Ferrum. Szeroki zakres produktów, ogólnoświatowy zasięg oraz bardzo wysoki poziom samofinansowania zapewnia silną pozycję na rynku oraz doskonałe perspektywy na przyszłość.