Wirówka o osi pionowej z górnym wyładunkiem

Oddzielone substancje stałe są wyładowywane od góry ręcznie lub za pomocą opcjonalnych worków filtracyjnych albo specjalnego urządzenia zasysającego.

Optymalne elementy sterujące umożliwiające łatwą i wydajną obsługę

Dzięki modułowej budowie i szerokiemu zakresowi wyposażenia dodatkowego wirówki górnego wyładunku firmy Ferrum sprawdzą się w wielu aplikacjach rozdzielania cieczy od ciał stałych. Wirówki o pionowej osi górnego wyładunku znajdują zastosowanie w instalacjach pilotażowych oraz produkcji od małej skali do skali produkcyjnej w branży chemicznej i farmaceutycznej.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Solidna konstrukcja spełniająca wymogi najnowszych norm/standardu GMP
  • Wygarniacz rozluźniający placek o ruchu pionowym
  • Niezawodne uszczelnienie obudów łożyskowych za pomocą uszczelnień najnowszej generacji
  • Modułowa budowa wirówek górnego wyładunku ułatwiająca konserwację
  • Przeznaczone do eksploatacji w strefie Ex 1 (według Dyrektywy 94/9/WE)

Od czasu kiedy firma Ferrum wyprodukowała swoje pierwsze wirówki przemysłowe w 1935 roku, firma rozrosła się do rozmiarów wiodącego, światowego producenta wysoko wydajnych wirówek nożowych i pulsacyjnych. Dziś wszyscy znani producenci z branży chemicznej, petrochemicznej i farmaceutycznej mają całkowite zaufanie do bezproblemowej technologii separacji cząstek stałych od zawiesin realizowanych na wirówkach Ferrum.

Połączenie kompetencji, doświadczenia oraz ducha innowacji gwarantuje udowodnione i długoterminowe korzyści z użycia wirówek Ferrum. Szeroki zakres produktów, ogólnoświatowy zasięg oraz bardzo wysoki poziom samofinansowania zapewnia silną pozycję na rynku oraz doskonałe perspektywy na przyszłość.