Tester rękawic

Urządzenie do testowania zdolności izolacyjnej rękawic, która jest tak samo istotna jak pozostałych elementów systemu zintegrowanego, a prosty i łatwy sposób sprawdzenia spójności powierzchni ma tutaj kluczowe znaczenie.

System testujący umożliwiający szybki i łatwy pomiar zdolności izolacyjnej rękawic

Tester rękawic firmy Telstar Life-Sciences to niskokosztowe, obsługiwane ręcznie jednoportowe urządzenie pozwalające na pomiary zarówno na miejscu jak i w trybie offline.

To urządzenie, wykonane z poliacetalu lub stali nierdzewnej 316L, wykonuje sprawdzenie szczelności rękawic za pomocą ciśnienia powietrza. Może umożliwiać sprawdzenie wszystkich rękawic ze złączami rękawicowymi Telstar ACE oraz złączami innych marek. Tester napełnia rękawicę powietrzem do ciśnienia 500 Pa i przez co najmniej 5 minut monitoruje ciśnienie. Spadek ciśnienia na manometrze oznacza brak szczelności rękawicy. Opcjonalny kolorowy wskaźnik podaje natychmiastowy wynik pozytywny/negatywny.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Nisko kosztowe, obsługiwane ręcznie jednoportowe urządzenie pomiarowe
  • Wykonane z poliacetalu lub stali nierdzewnej 316L
  • Może umożliwiać sprawdzenie wszystkich rękawic ze złączami rękawicowymi Telstar ACE oraz złączami innych marek

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.