Szybka pakowarka do pakowania landrynek z podwójnym skręceniem

Pakowanie z podwójnym skręceniem jest preferowaną metodą pakowania w produkcji zindywidualizowanych landrynek. W produkcji na dużą skalę pożądana jest wysoka wydajność pracy. Tradycyjne maszyny pakujące z podwójnym skręceniem mogą przy wysokiej prędkości pracy obchodzić się niedelikatnie z produktem. Rozwiązaniem dla linii produkcyjnych landrynek gwarantującym szybki zwrot z inwestycji jest nowoczesne urządzenie, zaprojektowane pod kątem wysokiej wydajności i delikatnego obchodzenia się z produktem.

Najszybsza pakowarka do produkcji landrynek w opakowaniach z podwójnym skręceniem

Pakowarka EK4 z podwójnym skręceniem firmy Theegarten Pactec to rozwiązanie do pakowania z podwójnym skręceniem o najwyższej prędkości. Jest ona przeznaczona do produkcji preformowanych produktów, takich jak landrynki i cukierki.
Mimo imponującej szybkości roboczej wynoszącej 2400 sztuk na minutę EK4 działa w oparciu o zasadę ciągłego ruchu, która poprzez ostrożne podawanie produktów gwarantuje ich nienaruszoną jakość.
Kolejną korzyścią, jaką pakowarka EK4 oferuje dla jakości produktu jest wysokowydajny układ podający z wbudowanym
stanowiskiem sortowania. Służy ono do eliminacji pyłu cukrowego, okruchów i pękniętych kawałków produktu ze strumienia kierowanego do pakowarki.
Maksymalną wydajność i niezawodność uzyskano, stosując serwomechanizmy do poruszania rolkami podającymi materiał do owijania, nóż do cięcia oraz rolki transportowe.
Kolejną cechą sprzyjającą utrzymaniu najwyższej wydajności jest automatyczna zgrzewarka do łączenia wstęgi materiału owijającego, co pozwala na załadunek nowej rolki z materiałem bez zatrzymywania maszyny.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Najszybsze rozwiązanie do pakowania landrynek i cukierków w opakowania z podwójnym skręceniem
  • Pakowanie do 2300 sztuk na minutę
  • Możliwość pakowania w woskowany papier, celofan, folię polipropylenową lub polietylenową
  • Prosta obsługa przez jednego operatora za pomocą interfejsu z ekranem dotykowym oraz automatyczne łączenie wstęg materiału
  • Wybór rozwiązań do podawania na wejściu i odbierania na wyjściu w celu dostosowania do istniejącej linii produkcyjnej

 

Theegarten Pactec (https://www.theegarten-pactec.de/home) is a German supplier of high-speed packaging machines for confectionery industry.