Szafka laminarna o pionowym przepływie powietrza

Pionowy (skierowany w dół) przepływ powietrza oczyszczanego na filtrach HEPA pozwala utworzyć obszar roboczy klasy 5 wg normy ISO 14644-1, w którym produkt jest zabezpieczony przed dostaniem się powietrza z otoczenia.

Wyposażenie pozwalające stworzyć środowisko robocze klasy 5 do pracy z materiałami innymi niż niebezpieczne

Komory czyste marki Telstar o pionowym przepływie powietrza dzięki filtracji HEPA zapewniają optymalną ochronę produktu. Wzmocniona konstrukcja oraz wysoka niezawodność czynią z nich wygodne rozwiązanie dla wszystkich dziedzin zastosowania. Komory laminarne o pionowym przepływie powietrza mogą być wykonane w wersjach o nietypowych wymiarach i z wyposażeniem dostosowanym do danego przeznaczenia.

Opracowane zostały również modele specjalne pozwalające stworzyć środowisko pracy optymalne do realizacji reakcji wykorzystujących polimerazy oraz innych czynności laboratoryjnych. Boksy i komory o pionowym przepływie powietrza są dostępne w modelach z całkowitą recyrkulacją powietrza oczyszczanego na filtrach HEPA (Telstar V-100) lub z częściową recyrkulacją (Telstar V30/70).

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Niezawodna konstrukcja o podwyższonej wytrzymałości
  • Komory dostępne w różnych rozmiarach
  • Gotowe do przystosowania do szczególnych wymagań

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.