System sortowania pustych butelek pod względem kształtu, koloru i rozmiaru

Dokładny system sortowania, który rozróżnia butelki pod względem ich koloru, kształtu i rozmiaru.

Sortowanie butelek według koloru, kształtów i rozmiarów

Multicon 3 firmy Miho to precyzyjny system sortowania butelek z funkcjami wykrywania dla wszystkich cech optycznych butelki. Wykrywane są wszelkie różnice w kształcie, kolorze i rozmiarze butelki, a system jest w stanie wychwycić najmniejsze różnice, dzięki czemu jedynie butelki o pożądanym typie przechodzą do procesu napełniania.

Urządzenie może sortować pozostałe butelki zgodnie z ustawionym przez użytkownika kryteriami i przekierowywać je na różne przenośniki. Jedną z mocnych stron systemu Miho Multicon 3 jest niwelowanie różnych czynników zakłócających, które dotychczas powodowały błędy sortowania.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Inspekcja kształtu i wysokości butelki
  • Inspekcja koloru i przejrzystości butelki
  • Ocena koloru całej butelki, a tym samym:
  • brak ryzyka obecności resztek płynów lub etykiet

Miho (https://www.miho.de/) oferuje rozwiązania dla wszystkich procesów inspekcji zautomatyzowanych procesów napełniania napojów, kompletnego monitorowania linii napełniania oraz rozbudowanego systemu kontroli jakości produktu. Systemy inspekcji opracowane przez inżynierów Miho od „małych” autonomicznych urządzeń kontrolnych do wielofunkcyjnych modułowych urządzeń inspekcyjnych stanowią ogromny wachlarz możliwości dla Państwa produkcji.

Systemy Miho wyróżniają się dobrze zaprojektowaną konstrukcją, najwyższej jakości komponentami i innowacyjnymi procesami inspekcji, które są opracowywane przez specjalny dział badań firmy i często opatentowywane. Maszyny wykonane są w oparciu o rozległą wiedzę inżynierów połączoną z ponad 30-letnim doświadczeniem.