System inspekcji pustych skrzynek

Rozbudowany i bardzo zróżnicowany system inspekcji zarówno skrzynek i butelek, pozwalający na przekierowanie skrzynek do różnych przenośników oraz kontrolę niezapakowanych butelek, na przykład przy pomocy robota.

Perfekcyjne rozwiązanie do monitorowania i sortowania pustych skrzynek

System inspekcji pustych skrzynek Maxx Empty firmy Miho oferuje kompleksowe i zróżnicowane sortowanie wszystkich dostarczanych skrzynek, segreguje zarówno skrzynki jak i butelki zgodnie z ustawionymi przez użytkownika kryteriami.

Zasadniczym elementem technicznym tego zróżnicowanego system inspekcji jest supernowoczesny System Optyczny Miho Vario, którego podzespoły, a dokładnie kamera, lustro i system oświetlenia działają w sposób elastyczny i są skoordynowane z kontrolowanym obiektem. Zapewnia to wyższy poziom dokładności detekcji dla różnych cech skrzynek i butelek.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Różnorodne sortowanie
  • Kompleksowy monitoring i protokoły dotyczące jakości podawanych pustych butelek
  • Rozbudowane możliwości sieciowe
  • System przyjazny użytkownikowi
  • Niezwykle prosty w utrzymaniu system

Miho (https://www.miho.de/) oferuje rozwiązania dla wszystkich procesów inspekcji zautomatyzowanych procesów napełniania napojów, kompletnego monitorowania linii napełniania oraz rozbudowanego systemu kontroli jakości produktu. Systemy inspekcji opracowane przez inżynierów Miho od „małych” autonomicznych urządzeń kontrolnych do wielofunkcyjnych modułowych urządzeń inspekcyjnych stanowią ogromny wachlarz możliwości dla Państwa produkcji.

Systemy Miho wyróżniają się dobrze zaprojektowaną konstrukcją, najwyższej jakości komponentami i innowacyjnymi procesami inspekcji, które są opracowywane przez specjalny dział badań firmy i często opatentowywane. Maszyny wykonane są w oparciu o rozległą wiedzę inżynierów połączoną z ponad 30-letnim doświadczeniem.