System filtracji o przepływie stycznym dla laboratoriów

Filtracja o przepływie stycznym jest jednym z kluczowych procesów dla branży technologii biofarmaceutycznych. Wydajny, kontrolowany i udokumentowany system do filtracji z przepływem stycznym w skali laboratoryjnej pomaga producentom podczas faz opracowywania produktów i procesów. Doświadczeni producenci biofarmaceutyczni nie mają wątpliwości, że inwestycja w automatyzację i oferowana przez to urządzenie laboratoryjne redukcja czynności utrzymania pozwoli uprościć prace rozwojowe i przyspieszyć wdrażanie nowych produktów i procesów.

 

Półautomatyczna filtracja o przepływie stycznym dla laboratoriów

 

Firma Scilog koncentruje się na poprawie jakości i wydajności w procesach klientów z branży biofarmaceutycznej poprzez udoskonalenia i zautomatyzowanie pomiaru, filtracji i innych potrzeb procesowych. System PureTec jest półautomatycznym systemem filtracji z przepływem stycznym, wyposażonym w elektroniczny panel obsługowy i dedykowane oprogramowanie. Zainstalowane oprogramowanie systemu oferuje ustawianie przez użytkowników wartości granicznych i alarmów, gwarantujących jednostajną wydajność procesu bez potrzeby ciągłego nadzorowania. System reaguje na sygnał z czujnika i utrzymuje określone przez użytkownika ciśnienie transmembranowe lub ustalone natężenie przepływu filtratu. Na liniach zasilania, filtratu i masy zatrzymywanej zamontowane są czujniki ciśnienia jednorazowego użytku. W skład zestawu wchodzi również wbudowana waga elektroniczna do monitorowania filtratu, mieszadło magnetyczne oraz programowana pompa perystaltyczna, dzięki którym filtracja z przepływem stycznym odbywa się bez nadzoru i zgodnie z podanymi przez użytkownika parametrami. Po rozszerzeniu systemu o pakiet dokumentujący SciDoc możliwe jest wyliczanie, wyświetlenie i rejestrowanie 15 parametrów filtracji, co oznacza więcej informacji i kontroli niezbędnych do podniesienia wydajności do maksimum.

 

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Łatwy w obsłudze panel operatorski (HMI) z automatycznym gromadzeniem danych za pomocą opcjonalnego pakietu SciDoc
  • Zatężanie i diafiltracja roztworów biofarmaceutycznych w cyklu półautomatycznym
  • Zawiera czujniki ciśnienia jednorazowego użytku i reaguje na sygnał z czujnika
  • Kompatybilny z wieloma membranami do filtracji z przepływem stycznym oraz systemami filtracji z membranami kapilarnymi różnych producentów.

Scilog provides sensor technology and automated lab-scale and production systems for the biopharmaceutical industry

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
Scilog PureTec brochure.pdf application/pdf 0.45 MB