Suszarka sublimacyjna GMP, liofilizacja

Zaprojektowana do prowadzenia badań klinicznych oraz przemysłowych procesów suszenia w skali pilotażowej, małotonażowej lub wielkoskalowej w najbardziej wymagających warunkach wg GMP i obowiązujących norm, oraz zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi w dziedzinie suszenia sublimacyjnego.

Rozwiązanie stanowiące optymalne połączenie parametrów, jakości wykonania, kosztu i czasu realizacji zamówienia

Seria urządzeń Lyonomic firmy Telstar Life-Sciences to systemy suszenia sublimacyjnego (liofilizacja) stanowiące najnowocześniejsze osiągnięcia techniki, zaprojektowane i wykonane w sposób modułowy umożliwiający zaoferowanie szerokiego wyboru standardowych konfiguracji i opcji fabrycznych.

Stosowana przez firmę Telstar konstrukcja z suszeniem półkowym w wewnętrznym kanale zapewnia wysoką jednorodność produktu podczas wymrażania oraz faz suszenia pierwotnego i wtórnego. Zaprojektowany przez Telstar system nadzorowania, sterowania i gromadzenia danych SCADA umożliwia użytkownikowi łatwą interpretację danych o działaniu maszyny i uzyskiwanie informacji procesowych niezbędnych w procesach decyzyjnych oraz monitorowania każdej szarży/partii zgodnie z wymogami artykułu 21 przepisów CFR część 11 wg amerykańskiej agencji FDA dotyczącymi elektronicznej rejestracji procesu produkcyjnego.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Seria urządzeń o powierzchni suszenia sublimacyjnego od 4 m2 do 50 m2
  • Liofilizator jest łatwy w serwisowaniu dzięki dobremu dostępowi do wszystkich części i optymalnemu zagospodarowaniu przestrzeni
  • Gwarantują wysoką jednorodność produktu podczas wymrażania oraz suszenia pierwotnego i wtórnego
  • Umożliwiają użytkownikowi łatwą interpretację danych o działaniu maszyny i dostarczają informacji procesowych niezbędnych przy podejmowaniu decyzji
  • Spełniają wytyczne dot. elektronicznej rejestracji danych wg artykułu 21 CFR część 11 wg FDA

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.