Sterylizator depirogenizacyjny

Specjalnie zaprojektowany do suszenia i sterylizacji szklanych pojemników, fiolek i ampułek oraz metalowych produktów odpornych na wysoką temperaturę w ultrafiltrowanym strumieniu gorącego powietrza.

Sterylizacja produktów odpornych na wysoką temperaturę w strumieniu gorącego, ultraczystego powietrza

Piece Pyromega firmy Telstar Life-Sciences zostały zaprojektowane do sterylizacji i/lub depirogenizacji produktów farmaceutycznych i biotechnologicznych, takich jak szklane pojemniki, fiolki i ampułki oraz metalowe produkty odporne na wysoką temperaturę. Sterylizacja odbywa się w ultrafiltrowanym strumieniu gorącego powietrza o klasie czystości 10 000 (ISO 7) lub 100 (ISO 5). Urządzenie w kompaktowym formacie z łatwo dostępnymi elementami, które można zamontować w dwóch pomieszczeniach/strefach: jedna do załadunku, druga do rozładunku (strefa czysta lub sterylna).

Dzięki swojej budowie sterylizator depirogenizacyjny oferuje doskonałą wydajność przygotowywania materiałów używanych w strefie sterylnej lub aseptycznej oraz końcowej sterylizacji gotowych produktów.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Solidność i wysoka niezawodność
  • Wykonanie higieniczne
  • Przetworzone substancje są pod koniec cyklu osuszone
  • Wydajność mogąca sprostać wymogom produkcyjnym
  • Łatwe w obsłudze

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.