Schody opadające i klatki bezpieczeństwa

Schody opadające i klatki bezpieczeństwa zapewniają bezpieczeństwo operatorów pracujących między platformą nalewczą a cysterną drogową lub kolejową. Są niezbędnym wyposażeniem gwarantującym zarówno bezpieczny jak i sprawny dostęp oraz wydajną pracę przy operacjach załadunku.

Schody opadające i klatki bezpieczeństwa jako sposób zapewnienia bezpiecznej pracy

Schody opadające i klatki bezpieczeństwa Kanon są produkowane zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa. Konstrukcja oparta o równoważące ciężar siłowniki sprężynowe zapewnia łatwą obsługę przez jednego operatora.

Ruchome schody bezpieczeństwa (Kanon SMS) umożliwiają dostęp do cysterny drogowej, kolejowej albo pojemnika lub kontenera od każdej strony. Klatki bezpieczeństwa są dostępne w wielkościach o głębokości 1400 mm i szerokości od 1400 mm do 12 000 mm. Schody opadające mogą być sterowane pneumatycznie lub hydraulicznie.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Łatwa obsługa
  • Standardowo wyposażone w barierki boczne z poręczami
  • Automatyczne dostosowanie do wysokości cysterny
  • Zbudowane zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

KANON Loading Equipment B.V. oferuje rozwiązania w zakresie odgórnego i dolnego nalewu trudnych cieczy do cystern kolejowych i samochodowych. Jest holenderską firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i instalacji urządzeń załadunkowych i wyładunkowych do obsługi tankowców oraz cystern kolejowych i samochodowych. KANON jest firmą o zasięgu światowym, działa za pośrednictwem sieci wyszkolonych pośredników i przedstawicielstw zdolnych promować wszystkie cechy produktów KANON.

Systemy załadowcze KANON są stosowane do przeładunku szerokiej gamy cieczy i gazów, w warunkach kriogenicznych i wysokotemperaturowych, również do najbardziej niebezpiecznych lub agresywnych płynów. Kanon dostarcza wyposażenie bezpośrednio do klientów we wszystkich obszarach przemysłu przetwórczego, w tym do przemysłu chemicznego, petrochemicznego, terminali magazynowych, przemysłu farmaceutycznego, producentów żywności i napojów. Firma współpracuje również z czołowymi międzynarodowymi biurami inżynierskimi.