Regulator poziomu napełnienia o wysokiej częstotliwości

Jeśli chodzi o technologię wysokich częstotliwości, detekcja poziomu napełniania z jej zastosowaniem jest obecnie uważana za metodę standardową. Pozwala ona kontrolować butelki szklane oraz PET o różnorodnym kształcie i kolorze, w szczególności do płynów mało pieniących się/nie pieniących się.

Sprawdź poziom napełnienia dla płynów mało pieniących się/nie pieniących się

Newton HF firmy Miho stanowi znaczne udoskonalenie procesu pomiarowego z użyciem wysokich częstotliwości. Jeżeli nie są zastosowane specjalne środki zapobiegawcze, technologia wysokich częstotliwości jest bardzo wrażliwa na zmiany temperatury. Prowadzi to do odchyleń pomiarowych i ostatecznie do zmian w pomiarze poziomów napełnienia. Miho Newton HF rozwiązuje ten problem, ponieważ jest urządzeniem o ciągłej auto-kontroli i samoczynnej kalibracji.

Regulator poziomu napełnienia Miho Newton HF gwarantuje dotychczas nieznany poziom dokładności i niezawodności. Dzięki tej maszynie proces inspekcyjny zyskał nowe możliwości.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wysoki poziom dokładności i niezawodności
  • Pełna czułość oferowana przez technologię wysokich częstotliwości
  • Proces inspekcji prowadzony z użyciem fal wysokiej częstotliwości

Miho (https://www.miho.de/) oferuje rozwiązania dla wszystkich procesów inspekcji zautomatyzowanych procesów napełniania napojów, kompletnego monitorowania linii napełniania oraz rozbudowanego systemu kontroli jakości produktu. Systemy inspekcji opracowane przez inżynierów Miho od „małych” autonomicznych urządzeń kontrolnych do wielofunkcyjnych modułowych urządzeń inspekcyjnych stanowią ogromny wachlarz możliwości dla Państwa produkcji.

Systemy Miho wyróżniają się dobrze zaprojektowaną konstrukcją, najwyższej jakości komponentami i innowacyjnymi procesami inspekcji, które są opracowywane przez specjalny dział badań firmy i często opatentowywane. Maszyny wykonane są w oparciu o rozległą wiedzę inżynierów połączoną z ponad 30-letnim doświadczeniem.