Przenośny agregat do ciśnieniowego mycia paletopojemników (DPPL)

Dokładne mycie pojemników DPPL i innych urządzeń do przechowywania i przetwarzania jest niezbędnym elementem w każdej produkcji wyrobów farmaceutycznych najwyższej jakości. Poprzez wdrożenie automatycznej myjki wysokociśnieniowej w miejsce mycia ręcznego można zaoszczędzić znaczne ilości zużywanej wody i środków myjących oraz zmniejszyć czasochłonność pracy z jednoczesnym zwiększeniem dokładności mycia.

Wysokociśnieniowy agregat myjący o pełnej przenośności i niskim zużyciu wody

Agregat do mycia ciśnieniowego M-LINE firmy IWT Pharma został stworzony specjalnie do mycia wszystkich części kontaktujących się z produktem i kontenerów stosowanych w procesach farmaceutycznych. Przenośna konstrukcja z możliwością przemieszczania przez jedną osobę pozwala na wysoką wszechstronność przy myciu na zasadzie Clean-In-Place (CIP).

 

Mimo zwartej budowy i łatwego przenoszenia agregat myjący M-LINE może wytworzyć ciśnienie mycia nawet do 70 barów (1015 PSI), dzięki któremu możliwe jest bardziej skuteczne mycie i szybsza realizacja cykli. Zastosowanie złączy szybkorozłącznych pozwala na łatwą i szybką wymianę ciśnieniowych lanc myjących.

 

Zaawansowana konstrukcja pozwala na zużywanie jedynie 40 litrów wody/minutę przy ciśnieniu maksymalnym – co w porównaniu do ręcznych i niskociśnieniowych alternatyw przekłada się na doskonałe rezultaty mycia ze znacznym zmniejszeniem zużycia wody.

 

Cechujący się pełną zgodnością ze standardami FDA i GMP agregat M-LINE może drukować sprawozdania dla partii lub eksportować je poprzez złącze USB. A z kolei cyfrowy panel operatorski Siemens umożliwia operatorom szybkie i łatwe sterowanie funkcjami urządzenia.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Najwyższa dokładność mycia przy zużyciu jedynie 40 litrów wody/min.
  • Ciśnienie mycia do 70 barów dla skrócenia czasów cyklu mycia
  • Zgodność ze standardami FDA/GMP
  • Całkowicie przenośna, może być przemieszczana przez jednego operatora
  • Może być stosowana do szerokiej gamy zastosowań, w tym CIP i COP
  •  

IWT Pharma zapewnia pełen zakres zautomatyzowanych urządzeń czyszczących dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
Brochure_IWT_Cleaning equipment.pdf application/pdf 3.73 MB