Przenośna wirówka pilotażowa

System jest idealnie przystosowany do instalacji pilotażowych oraz do produkcji małoskalowej w branży farmaceutycznej i substancji wysoce przetworzonych (fine chemicals).

Kompaktowe i przenośne urządzenie do wirowania

Przenośna wirówka pilotażowa firmy Ferrum to jeden przenośny i przygotowany „pod klucz” zespół zawierający wirówkę, elementy sterujące i napędowe oraz układ doprowadzenia gazu neutralnego. System jest idealnie przystosowany do instalacji pilotażowych oraz do produkcji małoskalowej w branży farmaceutycznej i substancji wysoce przetworzonych (fine chemicals). Substancje stałe są wyładowywane do góry ręcznie lub wraz z workiem filtracyjnym.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Niezawodna konstrukcja spełniająca wymogi najnowszych norm/standardu GMP
  • Cały zespół dostosowany do eksploatacji nawet w strefie Ex 1 (według Dyrektywy 94/9/WE)
  • Kompaktowe wymiary
  • Optymalne elementy sterujące umożliwiające łatwą i wydajną obsługę
  • Łatwy transport w obrębie strefy Ex

Od czasu kiedy firma Ferrum wyprodukowała swoje pierwsze wirówki przemysłowe w 1935 roku, firma rozrosła się do rozmiarów wiodącego, światowego producenta wysoko wydajnych wirówek nożowych i pulsacyjnych. Dziś wszyscy znani producenci z branży chemicznej, petrochemicznej i farmaceutycznej mają całkowite zaufanie do bezproblemowej technologii separacji cząstek stałych od zawiesin realizowanych na wirówkach Ferrum.

Połączenie kompetencji, doświadczenia oraz ducha innowacji gwarantuje udowodnione i długoterminowe korzyści z użycia wirówek Ferrum. Szeroki zakres produktów, ogólnoświatowy zasięg oraz bardzo wysoki poziom samofinansowania zapewnia silną pozycję na rynku oraz doskonałe perspektywy na przyszłość.