Przemysłowy homogenizator wysokociśnieniowy

W przypadku farmaceutycznych procesów przemysłowych opartych na homogenizacji wysokociśnieniowej ważna jest wytrzymałość urządzenia – musi ono sprostać wymogom pracy w trybie ciągłym. Ponadto nowoczesna produkcja wymaga wysokiego poziomu sterowania i automatyzacji, jak również pełnej integracji z maszyną, przy zachowaniu zgodności z wszelkimi wymogami regulacyjnymi.

Homogenizator zapewniający najwyższy poziom automatyzacji, zgodności i wydajności

Seria DeBEE 4000, to najwyższej klasy urządzenie homogenizujące o wysokiej wydajności. Zostało w pełni zaprojektowany tak, by osiągnąć możliwie jak najlepsze wyniki.  Jednostka DeBEE 4000 oparta jest na opatentowanej technologii homogenizacji, umożliwiającej osiągnięcie najlepszych rezultatów. Wyposażono ją w pionowe pompy wzmacniaczowe napędzane hydraulicznie, z powolnym tempem skoku w celu zapewnienia wyższego ciśnienia i większej intensywności procesu (przy zachowaniu niższych kosztów konserwacji).

Urządzenie ze sterowaniem PLC z dedykowanymi panelami HMI i kolorowym ekranem dotykowym. DeBEE 4000 zapewnia łatwy dostęp do kilku funkcji, w tym trybów zabezpieczających i autoryzacji dostępu, integracji ze sterowaniem (gromadzenie danych sieciowych), schematów statusu systemu i parametrów elementów składowych.

DeBEE nadaje się do pracy w warunkach sanitarnych, jest to urządzenie idealne do zastosowania w przemyśle farmaceutycznym, biotechnologicznym, jak również chemicznym.

Korzyści dla użytkownika

  • Urządzenie zaprojektowane do wydajniej pracy w trybie ciągłym 24/7
  • Odpowiednie dla micro i nano emulsji oraz dyspersji
  • Modułowa konstrukcja (zmniejszenie kosztów konserwacji)
  • Kolorowy ekran dotykowy, bieżące wyświetlanie schematów i danych