Próżniowa suszarnia tacowa (półkowa) z systemem CIP

Szafkowe suszarnie tacowe mogą być problematyczne w czyszczeniu, co utrudnia ich użytkowanie w przypadku zastosowania do wielu produktów lub materiałów wrażliwych. Proces czyszczenia po użyciu może powodować wydłużenie czasu przestoju i opóźnienie produkcji. Suszarnia tacowa z system CIP to idealne rozwiązanie.

Suszenie próżniowe w wydajnej suszarni tacowej – suszarnia tacowa z system CIP

Próżniowe suszarnie półkowe MULTISPRAY® firmy Italvacuum zapewniają doskonałą równomierność temperatury i wysokie ciśnienie robocze. Suszarnie te wyposażone są w opatentowany system szybkiego mycia gwarantujący całkowite oczyszczenie wszystkich części wewnętrznych. System CIP pozwala na dokładne oczyszczenie urządzenia w ciągu zaledwie kilku minut. Te elastyczne suszarnie są ergonomicznie, zaprojektowane do zastosowań w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym, chemicznym, spożywczym. Suszarnie MULTISPRAY® są zgodne z wymogami FDA i standardami dobrej produkcji cGMP. Nadają się do powierzchni suszenia od 0,15 do 32 m². Dostępna jest również wersja z wyjmowaną płytą do zastosowań wieloproduktowych.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA:

  • Łatwość obsługi dzięki ergonomicznej konstrukcji
  • Zmniejszone zużycie płynów myjących
  • Jedna suszarnia do zastosowań wieloproduktowych dzięki łatwemu czyszczeniu
  • Szybki montaż w pomieszczeniach czystych
  • Zgodność z wymogami FDA i cGMP

Italvacuum is specialised in vacuum drying technologies for the processing of wet feed materials to produce active pharmaceutical ingredients (API) or fine chemicals.