Pompy do kakao i czekolady

Jeżeli potrzebują Państwo pompy do miazgi kakaowej lub do napełniania prasy masła kakaowego, to konieczna jest pompa zaprojektowana specjalnie do transportu mas lepkich i wrażliwych na tarcie.

Zaprojektowane do transportu mas lepkich i wrażliwych na tarcie

Pompy do kakao i czekolady firmy Royal Duyvis Wiener, to pompy wysokiego ciśnienia i o wysokiej wydajności. Zaprojektowane specjalnie do transportu mas lepkich i wrażliwych na tarcie, które wymagają relatywnie wysokiego ciśnienia.

Pompa ta jest w pełni przystosowana do napełniania pras masła kakaowego. Na skutek wysokiego ciśnienia masło kakaowe zaczyna podczas procesu napełniania płynąć jeszcze przed rozpoczęciem procesu prasowania. Ze względu na wysoką wytrzymałość i doskonałą wydajność pompy mogą być również wykorzystane jako pompy transportowe do masy kakaowej.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Proste ale skuteczne uszczelnienie
  • Brak możliwości przegrzania lub nadmiernego schłodzenia
  • Wszystkie części mające kontakt z produktem są niezwykle trwałe
  • Pompy spełniają wymogi GMP
  • Pompy mogą być sterowane częstotliwościowo

Royal Duyvis Wiener to firma założona w 1885 r., specjalizuje się w inżynierii, produkcji i instalacji maszyn do przetwarzania kakao i czekolady. Dzięki doskonałej technice i personelowi Royal Duyvis Wiener posiada imponujący wkład w zakresie dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu. Firma została uznana na całym świecie za innowacyjnego producenta i dostawcę maszyn do produkcji kakao oraz czekolady – pojedyncze urządzenia lub kompletne linie pod klucz. Jest cenionym partnerem zarówno dla sektora kakao, czekolady, jak i lodów, piekarnictwa, słodyczy.

Firma F.B. Lehmann, założona w 1834 r. i połączona w roku 2010 z Royal Duyvis Wiener jest znana z maszyn do czyszczenia ziarna, prażenia, pionowych urządzeń mielących, jak również unikalnych maszyn do rafinowania. Fabryka jest zlokalizowana w Aalen (Niemcy).

Połączone know-how Duyvis, Wiener i Lehmann zapewnia utrzymanie wysokiej jakości, jak również doskonałego poziomu obsługi, którego można oczekiwać przy połączeniu firm, mających razem ponad 300 lat doświadczenia.