Półautomatyczna napełniarka kapsułek

Kapsułki żelatynowe są popularnym formatem do dostarczania szerokiej gamy dawek substancji farmaceutycznych. Przy produkcji małymi seriami półautomatyczne rozwiązanie do napełniania kapsułek pozwoli uzyskać zauważalne korzyści w formie zwiększonej wydajności, dokładności i efektywności, w szczególności po zestawieniu maszyny z systemem ustawiania kapsułek.

Napełniarka kapsułek żelatynowych

Napełniarka kapsułek MS 6 AUT firmy Multigel to półautomatyczne rozwiązanie do napełniania zaprojektowane do pracy wraz z ustawiaczem kapsułek MS 1.

Napełniarka MS 6 AUT umożliwia napełnianie i zamykanie do 300 kapsułek na partię i dzięki wszechstronnej konstrukcji może pracować z szeregiem wielkości kapsułek od rozmiaru 000 do 5.

W celu uzyskania pełnej precyzji dozowania napełniarka MS 6 AUT jest wyposażona w płytę wibracyjną z regulacją intensywności drgań, dzięki której można uzyskać wydajne napełnianie kapsułek zarówno drobnymi jak i gruboziarnistymi związkami w formie proszku.

Urządzenie do ubijania proszków zapewnia dalszą pomoc w uzyskaniu równomiernego wysypywania proszku do wszystkich kapsułek i skraca czas niezbędny do poprawnego napełnienia.

Wszystkie części maszyny mogące wejść w kontakt z proszkami można łatwo i szybko zdemontować w celu sprawnego i dokładnego wyczyszczenia przy minimalnym czasie przestoju

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wraz z ustawiaczem kapsułek MS 1 stanowi idealne połączenie do automatycznego napełniania kapsułek
  • Niski ciężar i mały format pozwala na proste zainstalowanie w praktycznie każdym miejscu
  • Tacki o wielkości 300 kapsułek są napełniane z wydajnością do 16 000 kapsułek na godzinę
  • Możliwość stosowania szerokiej gamy kapsułek żelatynowych
  • Sterowana płyta wibracyjna pozwala na szybsze i bardziej dokładne dozowanie proszku

 

Multigel produces a wide range of machines for production of capsules and tablets, creams and oitments production.