Podajnik tubek współpracujący z napełniarką o wysokiej szybkości i wydajności

W branżach farmaceutycznej i kosmetycznej przy produkcji na dużą skalę stosuje się maszyny do napełniania tub o wysokiej wydajności. Zautomatyzowane systemy podające muszą być w stanie dotrzymać tempa napełniarce, a jednocześnie podawać puste tubki w sposób idealnie dokładny i z minimalnym udziałem zacięć czy zatorów. Muszą one też pomieścić odpowiednią liczbę tub, aby ograniczyć ilość czasu spędzanego na uzupełnianiu.

Zaawansowane i nieprzerwane dostarczanie tubek do wysokowydajnych napełniarek tub

Podajnik TZF firmy IWK zaprojektowany do niezawodnego podawania pustych tubek do napełniarek pracujących z najwyższymi prędkościami. Mogące pracować z wszystkimi rodzajami tubek urządzenie TZF może w sposób ciągły dostarczyć na minutę do 220 tubek o średnicy od 10 do 63,5 mm.

Spełniając wymagania napełniarek o wysokiej prędkości zadbaliśmy o to, aby magazynek podajnika TZF mógł pomieścić zawartość pudełka o wymiarach 600x600x265 mm i nie wymagał zbyt częstego uzupełniania.

Tubki są ładowane do zasobnika TZF ręcznie i są z niego pobierane w delikatny i ostrożny sposób z uformowaniem ciągłego rzędu kierowanego prosto do napełniarki.

Dedykowany czujnik monitoruje zbliżanie się do minimalnego/maksymalnego poziomu napełnienia w zasobniku zapasowym uzupełniającym działanie głównego podajnika.

Podajnik TZF ma własny układ napędowy i może w razie potrzeby funkcjonować całkowicie niezależnie.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Magazyn tubek o dużej pojemności zmniejsza częstotliwość uzupełniania
  • Skuteczny, a jednocześnie delikatny układ separacji i ustawiania tubek
  • Może podawać z szybkością 220 tubek na minutę, aby dotrzymać tempa pracy najszybszych napełniarek tub
  • Niezależny układ napędowy oznacza możliwość pracy jako osobne urządzenie
  • Czujnik stanu ostrzega o osiągnięciu minimalnej/maksymalnej ilości tubek w zapasie.

Firma IWK (http://www.iwk.de/), to wiodący producent urządzeń dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Oferuje wysokiej jakości napełniarki tub, podajniki tub, kartoniarki.