Podajnik przykrywek do kartonów z tektury falistej

Pudła kartonowe z osobno nakładanymi przykrywkami są często stosowanym typem opakowań wtórnych. Niezależnie od tego, czy wynika to z przyczyn praktycznych bądź oszczędności kosztów rozszerzenie linii o automatyczną nakładarkę przykrywek może być dobrą inwestycją.

Bezproblemowe włączenie w linię pakującą maszyny do formowania przykrywek

Firma Lantech projektuje i wytwarza wiele różnych maszyn do składania i transportowania pudełek z tektury litej jak i falistej.  W zależności od stosowanego rodzaju kartonów i rodzaju linii pakującej firma Lantech może zaproponować odpowiednie maszyny do formowania przykryw i nakładania ich na zapakowane pudła z tektury falistej.

Seria produktów firmy Lantech obejmuje dwustanowiskową maszynę do formowania przykrywek o maksymalnej wydajności 10 przykrywek na minutę oraz szybką czterostanowiskową maszynę do przykrywek o wydajności maksymalnej 18 przykrywek na minutę.  W maszynach zastosowano niespotykaną nigdzie indziej metodę formowania i nakładania przykrywek: Przykrywka jest formowana na matrycy formującej, a wypustki łączące są klejone. Uformowana przykrywka jest następnie przesuwana w dół przez ramę unoszącą, która za pomocą łyżkowych popychaczy umieszcza pokrywę na pudle/tacce.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wymaga minimum obsługi konserwacyjnej
  • Zapewnia długo okres eksploatacji
  • Możliwość pracy lewo- i prawostronnej
  • Idealnie dostosowana do elastycznej linii produkcyjnej
  • Niezawodna i wydajna praca

Lantech jest wiodącym, światowym producentem owijarek, kartoniarek oraz podajników. Firma jest liderem w formowaniu i zaklejaniu produktów w kartony oraz w podawaniu do tacek.

Znana na całym świecie firma Lantech stała synonimem solidności, trwałości oraz jakości.