Pionowa pakowaczka kontynuacyjna (doypack)

Jeśli potrzebujesz maszyny do pakowania z nadzwyczajną wydajnością w woreczki o nietypowych kształtach, na przykład w woreczki o czterech zgrzewach lub opakowania Doypack, to ta maszyna jest dla Ciebie.

Niezwykle szybka pakowaczka kontynuacyjna do nietypowych woreczków

Pionowa pakowaczka ciągła firmy VikingMašek (modele Sigma 250 i Sigma 400) to szybka maszyna pakująca o wysokiej wydajności pozwalająca napełniać torebki i woreczki o nietypowych kształtach. Dzięki szybkim napędom opartym o liniowe siłowniki magnetyczne maszyna oferuje napełnianie zależnie od wersji ponad 200 lub 220 opakowań na minutę. Oferująca pakowanie woreczków o wymiarach maksymalnie 300 do 400 mm szerokości i nieskończonej długości oraz obsługująca wiele różnych typów woreczków takich jak czterozgrzewowe lub typu Doypack maszyna SIGMA o niezwykle wysokiej wydajności jest elastycznym, funkcjonalnym i wysoce zaawansowanym urządzeniem pakującym.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wysoka wydajność
  • Może zapakować do 200-220 woreczków na minutę
  • Dostosowana do nietypowych rodzajów woreczków
  • Cykl ciągły

Firma Viking Masek jest czołowym dostawcą maszyn pakujących oraz wyposażenia dla przemysłu spożywczego (przekąski, wyroby piekarnicze i cukiernicze, mrożonki, karma dla zwierząt), farmaceutycznego oraz chemicznego. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokim wydajnościom urządzeń zdobywa rynek ze swoją technologią pakowania produktów żywnościowych.

Viking Masek zlokalizowana w czeskim zagłębiu dla przemysłu pakującego w pobliżu Vlašim stała się jednym z 5 wiodących producentów Pionowych Systemów Napełniających oraz Maszyn Zgrzewających w skali międzynarodowej. Rodzinna firma Masek, działająca na rynku od ponad 50 lat, zajmuje się produkcją szerokiej gamy maszyn dostosowanych specjalnie do potrzeb producentów żywności. Dzięki ponad 5000 Pionowym Maszynom Pakującym, dostarczanym na pięć kontynentów, firma Masek może pozwolić sobie na używanie miana lidera w zakresie innowacyjności pakowania oraz konstrukcji maszyn.

Viking Masek oferuje swoim Klientom efektywność kosztową oraz wysoką wydajność rozwiązań w dziedzinie pakowania.