Pionowa kartoniarka do zastosowań farmaceutycznych

Wiele produktów farmaceutycznych i kosmetycznych jest sprzedawanych w pudełeczkach pełniących funkcję ochronną i dekoracyjną. Zautomatyzowana pionowa kartoniarka może znacznie zwiększyć wydajność pakowania poprzez pobieranie wykrojów kartonowych, a następnie szybkie składanie i sklejanie pudełek oraz wkładanie produktu od góry i zamykanie z przekazaniem do pakowania końcowego. Jeszcze większą wydajność oferują maszyny mogące pracować z dużą liczbą rodzajów pudełek kartonowych.

Niskokosztowa kartoniarka farmaceutyczna z możliwością dalszej rozbudowy

Maszyna VI 5 firmy IWK to wszechstronna kartoniarka pionowa służąca do pakowania w pudełka szerokiej gamy produktów farmaceutycznych. Zdolna uformować do 75 pudełek na minutę kartoniarka VI 5 jest również niezwykle elastyczna, a szybkie przejście na inny format pudełek pozwala na ograniczenie przestojów przy zmianie produktu.

Aby uzyskać wyższą niezawodność i obniżenie zapotrzebowania na czynności konserwacyjne, maszyna VI 5 jest całości napędzana przez serwomechanizmy – pozwala to zwiększyć czas pracy oraz ograniczyć hałas i generowane drgania.

Dotykowy panel sterujący ułatwia i upraszcza czynności kontrolne lub zmianę formatu, natomiast ergonomiczna budowa całej maszyny przyśpiesza jej czyszczenie.

Dzięki modułowej budowie możliwe jest dodanie elementów przedłużających przenośniki, a opcjonalnie również zautomatyzowane wkładanie produktów.

Uniwersalność kartoniarki VI 5 pozwala na kartonowanie wielu różnych rodzajów produktów, w tym tubek, opakowań blistrowych, fiolek, ampułek, kaniul, saszetek, butelek i torebek.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wszechstronna kartoniarka do szerokiej gamy produktów
  • W całości napędzana serwomechanizmami gwarantującymi niezawodność i obniżenie kosztów utrzymania
  • Niezwykle krótkie czasy przejścia na inny produkt obniżające przestoje
  • Pracuje z użyciem dowolnych wykrojów kartonowych zgodnych z DIN 53121 lub pokrytych klejem wg DIN 55222
  • Łatwa w obsłudze, dostępie i czyszczeniu

Firma IWK (http://www.iwk.de/), to wiodący producent urządzeń dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Oferuje wysokiej jakości napełniarki tub, podajniki tub, kartoniarki.