Pilotażowy homogenizator wysokociśnieniowy

Założenia badań biotechnologicznych i farmaceutycznych wymagają często metody mieszania, która zapewni zarówno redukcję wielkości cząstek, jak i całkowitą lizę komórek. Podczas wdrażania pilotażowych systemów produkcyjnych ważna jest pełna kontrola ciśnienia – przystosowanie dla różnego typu komórek. Wyniki testów winny być w pełni skalowalne w odniesieniu do produkcji.

Homogenizator wysokociśnieniowy z wieloma konfiguracjami

DeBEE 2000, to kompletny system pilotażowy o kompaktowej budowie, przeznaczony do homogenizacji wysokociśnieniowej. Jednostka o regulowanym ciśnieniu od 5,000 do 45,000 psi ma różnorodne zastosowanie w dziedzinie farmacji i biotechnologii, a jej modułowa konstrukcja gwarantuje niższe koszty konserwacji i napraw.

Jednostka pilotażowa wyposażona jest w szeroki wachlarz opcji w celu dostosowania do wymogów procesowych i budżetowych, w tym Dual Feed, Dual Jet, kontrolę kawitacji, siły ścinania i siły uderzeniowej.

Sterowanie PLC oraz ekran dotykowy HMI zapewniają odpowiednie monitorowanie. Konstrukcja jednostki ułatwia czyszczenie (CIP) i transport.

Korzyści dla użytkownika

  • Gwarancja skalowalności (zastosowanie w działach rozwojowo-badawczych i przy produkcji)
  • Liczne opcje/akcesoria do zastosowania przed procesem i po procesie
  • Modułowa konstrukcja zapewniające niższe bieżące koszty użytkowania
  • Pełna kontrola ciśnienia
  • Urządzenie zdatne od operacji w trybie ciągłym, do produkcji na małą skalę