Pilotażowy homogenizator wysokociśnieniowy

W celu maksymalizacji korzyści idealnym wyborem jest zakup homogenizatora wysokociśnieniowego, nadającego się do pracy zarówno w laboratorium, jak i przy produkcji farmaceutycznej na małą skalę/produkcji pilotażowej. Pełna kontrola wszystkich parametrów procesowych oraz 100% skalowalności w połączeniu z ekonomicznym zużyciem energii elektrycznej gwarantuje znaczące oszczędności kosztów w porównaniu z dostępnymi opcjami alternatywnymi.

Ekonomiczna jednostka do użycia w laboratorium oraz jako urządzenie pilotażowe

Homogenizator Mini DeBEE z napędem hydraulicznym może mieć zastosowanie jako urządzenie laboratoryjne, pilotażowe lub przy produkcji na małą skalę. Zapewnia możliwie największą intensywność procesu – rozbija najmocniejsze wiązania komórkowe (maksymalna wydajność), generuje cząstki o najmniejszych rozmiarach.

Wyposażony w unikatową, modularną komorę homogenizująca, Mini DeBEE gwarantuje całkowicie niezależną kontrolę ciśnienia, przepływu, kawitacji, siły uderzeniowej i długości trwania procesu. Jest to doskonały wybór dla laboratoriów oraz działów badań i rozwoju – minimalna wielkość próbki, to 30 ml. W związku ze 100%-ową gwarancją skalowalności urządzenie może być wykorzystanie do działań pilotażowych lub jako maszyna przy produkcji na małą skalę i wsadowej, o wydajności do 22 litrów/godz.

Sterowanie PLC, interfejs cyfrowy umożliwiają prostą obsługę i monitorowanie, z możliwością regulacji ciśnienia operacyjnego od 2,000 do 45,000 PSI. Dzięki szerokiej gamie opcji Mini DeBEE może być wykorzystany w przemyśle farmaceutycznym, biotechnologicznym, chemicznym, kosmetycznym i spożywczym.

Korzyści dla użytkownika

  • Łatwość czyszczenia i konserwacji, minimalny czas przestoju
  • Gwarancja skalowalności 100%
  • Oszczędność zużycia energii
  • Regulacja ciśnienia do 45,000 PSI
  • Najwyższa intensywność procesu przemysłowego