Pakowaczka z obrotowym napędem szczęk zgrzewających

Jeżeli szukasz kompaktowej maszyny pakującej mogącej zmieścić się w niewielkiej przestrzeni i napiętym budżecie, sprawdzone technologie nieskomplikowanego pakowania mogą być rozwiązaniem dla Ciebie.

Kompaktowe i ekonomiczne formowanie i pionowe napełnianie torebek

Seria maszyn VikingMašek Intermittent Bag maker (E250, E400) to najbardziej kompaktowe i ekonomiczne maszyny formujące woreczki do pakowania małych i dużych porcji produktu. Zależnie od modelu urządzenia te mogą pakować do 50-60 woreczków na minutę. Maksymalna wielkość woreczka wynosi od 50 x 60 mm (model E250) do 400 x 600 mm (E400).

Solidna otwarta rama ze stali nierdzewnej zapewnia łatwy dostęp na potrzeby utrzymania. Ta pionowa pakowaczka idealnie nadaje się do wytwarzania mniejszych i większych opakowań przekąsek, kawy, karmy dla zwierząt, produktów niespożywczych i innych.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • 50-60 opakowań pakowanych na minutę
  • Zwarta budowa
  • Niskie koszty zakupu
  • Może pakować wiele różnych rodzajów torebek

Firma Viking Masek jest czołowym dostawcą maszyn pakujących oraz wyposażenia dla przemysłu spożywczego (przekąski, wyroby piekarnicze i cukiernicze, mrożonki, karma dla zwierząt), farmaceutycznego oraz chemicznego. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokim wydajnościom urządzeń zdobywa rynek ze swoją technologią pakowania produktów żywnościowych.

Viking Masek zlokalizowana w czeskim zagłębiu dla przemysłu pakującego w pobliżu Vlašim stała się jednym z 5 wiodących producentów Pionowych Systemów Napełniających oraz Maszyn Zgrzewających w skali międzynarodowej. Rodzinna firma Masek, działająca na rynku od ponad 50 lat, zajmuje się produkcją szerokiej gamy maszyn dostosowanych specjalnie do potrzeb producentów żywności. Dzięki ponad 5000 Pionowym Maszynom Pakującym, dostarczanym na pięć kontynentów, firma Masek może pozwolić sobie na używanie miana lidera w zakresie innowacyjności pakowania oraz konstrukcji maszyn.

Viking Masek oferuje swoim Klientom efektywność kosztową oraz wysoką wydajność rozwiązań w dziedzinie pakowania.