Pakowaczka z mechanicznym napędem szczęk zgrzewających

Jeśli chcesz pakować w niestandardowe rodzaje torebek, na przykład z czterema zgrzewami oraz typu Doypack nie wymagając przy tym przyspieszania i zwalniania, możesz obniżyć koszty wybierając pakowaczkę z napędem mechanicznym.

Formowanie i pionowe napełnianie torebek ze zgrzewaniem przy stałej prędkości

Maszyny serii VikingMašek Intermittent Bagmaker (M250, M400, M500 ) to wysokowydajne maszyny do formowania i pionowego napełniania ze zgrzewaniem. Ich wytrzymała konstrukcja i obudowany napęd szczęk umożliwia bezproblemowe pakowanie w zapylonych lub wilgotnych środowiskach.

Może ona wytwarzać opakowania o różnych konfiguracjach i wymiarach, zachowując przy tym wysoką dokładność i prędkość roboczą. Może ona wytwarzać do 70-100 opakowań na minutę o wymiarach od 50 x 60 mm (model M250) do 500 x 600 mm (model M500).

Ta pionowa pakowaczka idealnie nadaje się do formowania i napełniania opakowań z czterema zgrzewami, płaskim dnem, typu Doy, z zaginanym/przyklejanym zamknięciem oraz opakowania typu poduszka dla przekąsek, słodyczy, kawy, świeżych i mrożonych owoców oraz wiele innych produktów.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • 70-100 opakowań na minutę
  • Może pracować w zapylonym i wilgotnym środowisku
  • Zapobiega powstawaniu wąskich gardeł procesowych
  • Może pakować wiele różnych rodzajów torebek
  • Szybka, wydajna, uniwersalna i niezawodna

Firma Viking Masek jest czołowym dostawcą maszyn pakujących oraz wyposażenia dla przemysłu spożywczego (przekąski, wyroby piekarnicze i cukiernicze, mrożonki, karma dla zwierząt), farmaceutycznego oraz chemicznego. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokim wydajnościom urządzeń zdobywa rynek ze swoją technologią pakowania produktów żywnościowych.

Viking Masek zlokalizowana w czeskim zagłębiu dla przemysłu pakującego w pobliżu Vlašim stała się jednym z 5 wiodących producentów Pionowych Systemów Napełniających oraz Maszyn Zgrzewających w skali międzynarodowej. Rodzinna firma Masek, działająca na rynku od ponad 50 lat, zajmuje się produkcją szerokiej gamy maszyn dostosowanych specjalnie do potrzeb producentów żywności. Dzięki ponad 5000 Pionowym Maszynom Pakującym, dostarczanym na pięć kontynentów, firma Masek może pozwolić sobie na używanie miana lidera w zakresie innowacyjności pakowania oraz konstrukcji maszyn.

Viking Masek oferuje swoim Klientom efektywność kosztową oraz wysoką wydajność rozwiązań w dziedzinie pakowania.