Oprogramowanie zabezpieczające dla marki

Do zapobiegania, wykrywania i ograniczania skutków nieuprawnionego dostępu i manipulacji przez różne osoby niezbędne są wydajne systemy bezpieczeństwa. Muszą one być w stanie wykryć i odróżnić oryginalne kody kreskowe od ich powielonych wersji w celu uniknięcia oszustw i strat dla firmy.

Infrastruktura do serializacji produktów

Opracowane przez firmę Hicof oprogramowanie Alpha stanowi innowacyjne rozwiązanie pozwalające na wyeliminowanie ryzyk związanych z powielaniem kodów kreskowych ISO i nieuprawnionymi manipulacjami. Oferuje ono możliwość rozróżnienia oryginalnych kodów kreskowych od ich powielonych wersji.

Oprogramowanie to dzięki wykorzystaniu opracowanych przez firmę Hicof reguł rozpoznaje tolerancje na każdym z kodów kreskowych. Następnie przygotowuje unikalny klucz wykrywania kopii, który jest przechowywany na serwerach firmy Hicof. Dzięki tej technice możliwa jest analiza porównawcza kodów kreskowych za pomocą kamery w smartfonie i z użyciem unikalnego, udostępnianego w chmurze klucza identyfikacyjnego.

Oprogramowanie Alpha oferuje zintegrowany system zabezpieczający dla marki, który można również wkomponować w istniejącą infrastrukturę pracującą z użyciem standardów serializacji. Oprogramowanie zarządza wykrywaniem kopii dzięki dobrze zabezpieczonej bazie danych. Ponadto oferuje ono taktyczne centrum bezpieczeństwa, które wspomaga płynną realizację operacji biznesowych dzięki uzyskiwaniu na bieżąco informacji z łańcucha dostaw.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Łatwa do wdrożenia aplikacja w wersji na smartfony
  • Wysoki poziom zabezpieczeń
  • Rozproszone zarządzanie danymi
  • Łatwość sprzężenia z istniejącymi systemami
  • Doskonała infrastruktura wsparcia użytkowników

Firma Hicof zajmuje się projektowaniem oprogramowania i produkcją sprzętu do serializacji, etykietowania, śledzenia i kontroli pakietów oraz opakowań farmaceutycznych.