Obrotowa pakowaczka do cementu

W przemyśle cementowym występuje zapotrzebowanie na wydajne i niezawodne rozwiązania do pakowania w celu transportu i dystrybucji gotowego produktu. Dzięki niestandardowym rozwiązaniom producenci cementu mogą prowadzić produkcję z maksymalną wydajnością i unikają zakłóceń spowodowanych przez problemy z wysyłką produktu końcowego.

Niestandardowa obrotowa maszyna do pakowania w worki o maksymalnie 16 rękawach wysypowych

Obrotowa pakowaczka do cementu firmy Claudius Peters to modułowy system służący do pakowania produktów cementowych w worki. Dostępne są urządzenia posiadające do 16 rękawów wysypowych. Oferowane urządzenia cechują się w pełni modułową budową i mają wielkość dobraną w celu spełnienia wymagań klienta w zakresie wydajności oraz wielkości zajmowanej podłogi. Worki są napełniane materiałem drobno- lub gruboziarnistym, a elektryczny system kontroluje masę napełnianego worka. Na maszynie zabudowany jest w pełni zintegrowany centralny układ odpylania.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Dostępne są pakowaczki obrotowe posiadające do 16 rękawów wysypowych
  • Automatyczna regulacja ustawienia worka
  • Modułowa budowa pozwalająca na zwiększenie wydajności w miarę rozbudowy produkcji zakładu

Claudius Peters Group GmbH (http://www.claudiuspeters.com/), z główną siedzibą w Buxtehude posiada lokalne biura w obu Amerykach, Europie, Chinach i na dalekim Wschodzie.

Znane na całym świecie przenośniki pneumatyczne, silosy, chłodnice klinkierowe, młyny mielące oraz systemy pakujące są synonimem rzetelności i wysokiej jakości urządzeń. Maszyny i systemy te mają szerokie zastosowanie w przemyśle chemicznym, metalowym, metalurgicznym. Najczęstszymi zakładami, które wybierają urządzenia firmy Claudius Peters są: cementownie, elektrownie węglowe, zakłady przemysłu gipsowego i aluminiowego.