Oblewarka do czekolady o najkrótszym czasie zmiany produktu

Czy na wydajność Twojej wysokowydajnej linii pracującej w cyklu 24/7 ma wpływ długi czas zmiany produktu oraz zapotrzebowanie na pracowników do obsługi oblewarki? Nowoczesne i wszechstronne linie wymagają uniwersalnych rozwiązań. Najnowsze oblewarki charakteryzują się krótkim czasem przestawienia na inny produktu, zwiększając w ten sposób czas gotowości całej linii do pracy.

Pozwalająca ograniczyć koszty wszechstronna oblewarka o błyskawicznym czasie przejścia na inny produkt – zaprojektowana dla wysokowydajnych linii do produkcji różnych produktów

Nielsen Junior to oblewarka do różnych zastosowań, od samego początku projektowana jako pozwalająca ograniczyć koszty maszyna dołączana do linii produkcyjnych o wysokiej wydajności.

Dzięki odłączanej całej dolnej sekcji możliwe jest błyskawiczne przejście na inny materiał polewy – co oznacza znaczne skrócenie przestojów spowodowanych zmianą produktu.

Zaawansowana konstrukcja oznacza, że maszyna pracuje z minimalnym zużyciem wody, a mimo to pozwala uzyskać jednorodne powłoki na każdym rodzaju produktu.

Konstrukcja wykonana całkowicie ze stali nierdzewnej oraz łatwość dostępu sprawiają, że czyszczenie i konserwacja oblewarki Nielsen Junior odbywa się niezwykle szybko.

Oblewarka Junior cechuje się zdolnością do pracy w cyklu produkcyjnym 24 godziny/7 dni w tygodniu oraz szerokością przenośnika od 420 do 1020 mm i jest dostępna z szeroką gamą urządzeń pomocniczych, takich jak urządzenie do obejścia stanowiska.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Oszczędności kosztów dzięki skróceniu czasu zmiany produktu, minimalne zużycie wody oraz pełna zdolność produkcyjna 24/7
  • Zaawansowany zamknięty układ wodny oferuje niezwykle precyzyjną regulację temperatury wody i idealną jakość produktów
  • Może pracować z polewą czekoladową, czekoladopodobną i polewami na bazie cukru
  • Opcja podnoszenia pozwalająca na obejście stanowiska lub montaż na kółkach lub szynach w celu całkowitego usunięcia z linii – idealny dodatek do nowoczesnych linii do wytwarzania wielu produktów

Aasted (http://www.aasted.eu) produkuje maszyny do temperowania, depozytory, oblewarki, tunele chłodnicze i linie do formowania.