Niewielka automatyczna maszyna do inspekcji ampułek, fiolek lub pojemników

Prowadzenie inspekcji małoskalowej produkcji ampułek, fiolek i pojemniczków na zautomatyzowanych maszynach przeznaczonych do produkcji wielkoskalowej nie jest ekonomiczne. Najnowsze osiągnięcia techniczne umożliwiły wprowadzanie automatycznej kontroli również na liniach o mniejszej wydajności, pozwalając na zwiększenie zdolności produkcyjnych niższym kosztem.

W pełni automatyczna inspekcja produkcji w małej skali o szerokich możliwościach i wysokiej jakości

Maszyna CMP Pharma SA6 została zaprojektowana specjalnie do tego, aby zaoferować korzyści zautomatyzowanej inspekcji przy produkcji małych partii w formie dającego się dostosować i niezawodnego produktu.

Gotowa do pracy z produktem ciekłym lub suszonym sublimacyjnie w ampułkach i pojemniczkach o średnicy od 8 do 32 mm maszyna CMP Pharma SA6 może z dużą dokładnością kontrolować do 100 szt./minutę. Dla wygody montażu jest ona zasilana ze standardowej sieci 230 V.

W konfiguracji standardowej prowadzi ona inspekcję pod kątem zanieczyszczeń cząstkami i włóknami oraz fragmentami szkła oraz prawidłowego poziomu napełnienia. Funkcje opcjonalne obejmują kontrolę stanu kosmetycznego pojemniczków, kolor produktu, nadruk i sprawdzenie szczelności.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Efektywność w pełni zautomatyzowanego systemu w urządzeniu o formacie dostosowanym do linii produkcyjnych o niższej wydajności
  • Łatwa do zainstalowania i obsługi
  • Pełne możliwości dostosowania dzięki wyborowi lamp oświetlających od tyłu i od dołu oraz wielu opcjom kamer
  • Zgodność z aktualnymi wytycznymi GMP. Oprogramowanie zgodne z artykułem 21 CFR część 11

CMP Pharma (http://www.cmp-pharma.it/) zajmuje się wytwarzaniem maszyn inspekcyjnych umożliwiających wykrywanie defektów, pęknięć, niewielkich otworów oraz czarnych zanieczyszczeń w ampułkach i fiolkach.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
CMP Pharma brochure.pdf application/pdf 4.68 MB