Napełniarki lepkich cieczy z ważeniem

Automatyczne maszyny do napełniania wagowego mogą być optymalnym rozwiązaniem, gdy poszukiwana jest wysoka precyzja przy napełnianiu opakowań wartościowymi cieczami o wysokiej lepkości lub przy napełnianiu dużych pojemników.

Napełnianie z wykorzystaniem technologii elektronicznego ważenia

Automatyczne napełniarki ważące (nalewarki do butelek) serii Libra firmy OCCME są przeznaczone do cieczy lepkich i pozwalają napełniać pojemniki o pojemności od 0,05 do 200 litrów:

Urządzenia z linii Libra R5 pozwalają na napełnianie butelek, puszek i pojemników z tworzyw, szkła lub metalu o pojemności od 0,05 do 5 litrów. Dostępny zakres wydajności to od 3600 do 60 000 pojemników/godz.

Urządzenia z linii Libra R30 służą do napełniania wiader z tworzyw lub metalu porcjami o pojemności od 10 do 30 litrów z wydajnością z zakresu między 300 a 1500 pojemników/godz.

Urządzenia z linii Libra LT są przeznaczone do napełniania wiader/beczek o pojemności od 60 do 200 litrów z wydajnością między 30 a 150 pojemników/godz.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Zintegrowana maszyna zamykająca obsługująca wszystkie rodzaje korków i zamknięć
  • Niezwykle dokładne wagowe sterowanie napełnianiem ograniczające straty
  • Konstrukcja dyszy napełniającej dostosowana do zastosowań wymagających precyzyjnego odcięcia
  • Funkcje szybkiego przejścia na nowy układ paletyzacji
  • Opcja zdalnej diagnostyki i pomocy

OCME produkuje automatyczne maszyny napełniające i dostarcza kompletne linie produkcyjne pokrywające całościowo proces pakowania i butelkowania dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i chemicznego. Założona w 1954 roku przez 5 osób, szybko zaczęła budować swoją reputację na rynku urządzeń do pakowania, aż stała się jednym ze światowych liderów w branży z ponad 10.000 zainstalowanych maszyn na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Parmie, zatrudnia około 390 pracowników, od 1994 roku posiada certyfikat ISO 9001, w 2010 roku obroty firmy wynosiły 82 mln euro. Główne sektory przemysłu to napoje, żywność, detergenty, petrochemia.

Zakres produkcyjny obejmuje maszyny do rozlewu, pakowanie, jak też końcówki linii wraz z systemem logistyki. Oprócz dostarczania poszczególnych maszyn, OCME może również dostarczyć kompletne linie pod klucz, integrując swoje maszyny wraz z innymi dostawcami. Atutami firmy są wysokie standardy jakości produktów, skłonność do badań i innowacji oraz pełna obsługa posprzedażowa, mająca na celu pełną satysfakcję klienta.