Napełniarka z przepływomierzem

Przy większej produkcji spożywczej, niespożywczej i kosmetycznej, gdzie wymagana jest dokładność i szybkość napełniania, konieczne jest zastosowanie całkowicie zautomatyzowanej napełniarki pojemników oferującej bezproblemową integrację z linią produkcyjną. W środowiskach produkcyjnych z napełnianiem wielu różnych produktów miarą wszechstronności są łatwość obsługi i precyzyjne sterowanie objętością napełniania dla szerokiego spektrum cieczy.

Wszechstronne rozwiązanie do wysokowydajnego napełniania z pomiarem przepływu

Napełniarki firmy EFM serii F to w pełni konfigurowalne maszyny o wysokiej dokładności napełniania. Mogą one pracować z szeroką gamą cieczy i są dostępne w wersjach o 2, 4, 6 i 8 głowicach. Pompa zasilająca o wysokiej wydajności kieruje produkt bezpośrednio do przepływomierza, z którego jest tłoczony do zaworów dozujących sterowanych serwomechanizmami.
Napełniarki serii F są domyślnie wyposażone w przepływomierze elektromagnetyczne, opcjonalnie w przypadku produktów bezwodnych mogą być wyposażone w przepływomierze masowe. W razie potrzeby mogą być również wyposażone w pomiar na zasadzie przewodnościowej.

Napełniarki serii F są zbudowane z użyciem głównie stali nierdzewnej w oparciu o zasady szybkiego i łatwego rozmontowania do czyszczenia.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wysoka wydajność do 6000 sztuk na godzinę
  • Wysoka dokładność napełniania
  • Łatwy montaż i prosta obsługa za pomocą ekranu dotykowego
  • Elektryczna konfiguracja objętości napełniania

 

EFM (http://www.efmbv.nl) is a Dutch manufacturer with a short delivery time for fully automated, small to medium speed, filling and capping machines.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
EFM Flowmeter type filling machines.pdf application/pdf 0.12 MB