Uniwersalna suszarka do samoczynnego suszenia sublimacyjnego

Uniwersalne urządzenie przeznaczone do prac badawczo-rozwojowych. Suszarki tego typu najczęściej znajdują zastosowanie przy suszeniu preparatów galenowych, prowadzeniu doświadczeń w warunkach suszenia sublimacyjnego, taksydermii, archeologi podwodnej, konserwacji naważek, diagnostyce i wielu innych badaniach.

Rozpocznij prowadzenie swoich badań w oparciu o to uniwersalne, wysokowydajne urządzenie

Laboratoryjne suszarki LyoQuest do suszenia sublimacyjnego firmy Telstar Life-Sciences zostały zaprojektowane jako uniwersalne urządzenia dla dziedziny badawczo-rozwojowej. Są to niewielkie suszarki sublimacyjne o bardziej zwartej budowie niż inne produkty, jednakże mimo kompaktowych wymiarów oferujące pełną funkcjonalność. Najnowocześniejszy układ sterowania i szeroki wybór pasujących akcesoriów czynią suszarki LyQuest wzorcowymi urządzeniami w swojej klasie.

Konstrukcja urządzenia oferuje najlepszą wydajność przy maksymalnym zmniejszeniu gabarytów. Idealnie przystosowana do pracy w laboratorium: kompaktowy i łatwy do przeniesienia, solidnie wykonany przyrząd laboratoryjny. Od strony funkcjonalnej sterowanie procesem schładzania zapewnia optymalną wydajność.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Niezawodna w działaniu: przeprojektowany i wzbogacony o nowe opcje układ sterowania
  • Wszechstronne możliwości obsługi: interfejs z ekranem dotykowym
  • Możliwość zapisania rezultatów wykonanych prac i eksportu danych na inne platformy (Excel) za pomocą oprogramowania do gromadzenia danych LyoLogger
  • Łatwa do czyszczenia
  • Komora wykonana ze stali nierdzewnej AISI 316

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.