Monoblokowa napełniarka i kapslownica

Producenci, którzy posiadają oddzielne stacje napełniania i zamykania, mogą doświadczyć niższej wydajności z powodu wydłużonego czasu cyklu operacyjnego. Ponadto, jeśli linia produkcyjna obsługuje wiele produktów, takich jak płyny, oleje, kremy, pasty, zmiana produktów i pojemników pomiędzy dwoma partiami napełniania może zająć znaczną ilość czasu. Kompletny system napełniania i zamykania z szybką zmianą formatu zmniejszy czas przestojów, zwiększając jednocześnie wydajność.

Napełnianie i zamykanie do 35 pojemników na minutę za pomocą systemu monoblokowego

Monoblokowa napełniarka i kapslownica System firmy Adelphi to system typu „dwa w jednym”, który zapewnia podwójną funkcjonalność napełniania i zamykania pojemników. To wszechstronne urządzenie może być skutecznie wykorzystywane do napełniania butelek, słoików i fiolek typu screw-top różnymi produktami, takimi jak oleje, kremy, serum, peelingi, sosy, masło orzechowe lub miód. Czujnik „Nie ma pojemnika, nie ma napełnienia” ogranicza straty zarówno pojemnika, jak i produktu. Precyzyjny moment obrotowy zapewnia wyższą jakość zakręcania, zmniejszając liczbę odrzutów i skracając czas poświęcany przez operatora na obsługę odrzuconych pojemników.

Urządzenie może napełniać pojemniki o objętości od 5 ml do 250 ml, z dokładnością napełniania do ±0,25% (lepszą niż średnia w branży wynosząca ±1%). Możliwość szybkiego napełniania i zamykania pojemników pozwala uzyskać wydajność do 35 pojemników na minutę. Dokładność systemu jest uzupełniona przez ulepszony proces kontroli jakości, w którym można wstępnie ustawić liczbę kontroli jakości.

Korzyści

  • Kompaktowa, zajmująca mało miejsca konstrukcja o wysokiej precyzji.
  • Intuicyjny, przyjazny dla operatora ekran dotykowy HMI.
  • Szybkie napełnianie do 35 pojemników na minutę.
  • Możliwość przystosowania do napełniania butelek, słoików i zakręcanych fiolek
  • Proste i szybkie przezbrajanie pojemników z jednego rozmiaru na drugi