Mieszalnik laboratoryjny o wysokim ścinaniu do kremów

Mieszalniki w skali laboratoryjnej są niezbędne do modelowania lub produkcji na małą skalę szerokiego wyboru produktów farmaceutycznych. Tradycyjne mieszalniki laboratoryjne o wysokim ścinaniu są urządzeniami o jednym przeznaczeniu. Nowoczesna, wielofunkcyjna maszyna pozwoli na przetwarzanie znacznie szerszej gamy substancji i będzie stanowić większą wartość niż jednofunkcyjne maszyny.

Wszechstronny mieszalnik laboratoryjny do mieszania i emulsyfikacji proszków lub cieczy

Mieszalnik DS3 firmy Multigel to kompaktowy, a jednocześnie oferujący wiele możliwości laboratoryjny mieszalnik o wysokim ścinaniu. Został on zaprojektowany specjalnie do opracowywania i wytwarzania produktów farmaceutycznych.

Mieszalnik DS3 jest dostarczany z czterema różnymi głowicami i może pracować z proszkami lub cieczami, takimi jak emulsje stosowane na nośniki kosmetyczne i farmaceutyczne, oraz do dyspergowania proszków, na przykład karbomerów lub alginianów.

Wydajny oraz ekonomiczny silnik o mocy 600 W umożliwia osiąganie wysokich prędkości pracy młyna DS3 z regulacją prędkości obrotowej w zakresie do 12 500 obr./min. Dzięki tej mocy młyn może wydajnie pracować, przetwarzając do 10 litrów produktu na raz.

Wszystkie części w kontakcie z produktem zostały zaprojektowane i wykonane ze stali nierdzewnej i materiałów z dopuszczeniem FDA po to, aby zapewniać higieniczną pracę.

Ważący zaledwie 18 kg i mierzący jedynie 430 x 280 mm mieszalnik DS 3 można umieścić w dowolnym miejscu, natomiast zasilanie prądem jednofazowym oznacza możliwość łatwej zmiany jego ustawienia.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Przenośne rozwiązanie do mieszania z wysokim ścinaniem, które dzięki lekkiej konstrukcji i formacie stołowym można ustawić w dowolnym miejscu
  • Regulacja prędkości pracy w zakresie do 12 500 obr./min.
  • Wszechstronność dzięki realizacji wielu funkcji: homogenizacji, mieszania, emulgowania i rozdrabniania
  • Konstrukcja z materiałów dopuszczonych przez FDA umożliwia stosowanie mieszalnika do wszystkich zadań wymagających higienicznego wykonania
  • Niskie zużycie energii przekładające się na minimalne koszty eksploatacji

 

Multigel produces a wide range of machines for production of capsules and tablets, creams and oitments production.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
Brochure_Multigel_LabMixer.pdf application/pdf 0.58 MB