Maszyna porządkująca do butelek o mniejszej prędkości

W liniach butelkujących o niższej wydajności potrzebne są kosztujące mniej maszyny porządkujące o mniejszej wydajności, które oferują ostrożne podawanie i wysoką jakość produktu. Nowa generacja maszyn porządkujących o niższej prędkości idealnie wpasowuje się w zapotrzebowanie dla produkcji w mniejszej skali.

Maszyna porządkująca o mniejszej prędkości z precyzyjnym podawaniem produktu

Firma Lanfranchi w swojej niskokosztowej gamie maszyn porządkujących ECO oferuje identyczną jakość wykonania i delikatność przenoszenia produktu co jej maszyny o wysokiej wydajności.

Dostępne w wersjach o średnicy 800 mm (ECO-S) oraz 1400 mm (ECO-M) maszyny serii Lanfranchi ECO są wykonane bez kompromisów w zakresie konstrukcji i są zbudowane w całości ze stali nierdzewnej z wykorzystaniem sterowania częstotliwościowego do precyzyjnego sterowania działaniem.

Przy konstruowaniu maszyn ECO uwzględniono nie tylko kompaktowe wymiary, ale także możliwość adaptacji i łatwość obsługi przy zmianie produktu czy czyszczeniu. Urządzenia porządkujące są w pełni zautomatyzowane (oferując także odrzucanie wadliwych butelek) i wyposażone w nablatowe przenośniki i wyjście z kołem gwiazdowym z układem podciśnieniowym.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Niedroga opcja dla linii produkcyjnych o niższych wydajnościach
  • Zdolność obsługi do 13 000 butelek na godzinę (model ECO-M)
  • Wytrzymała i niezawodna, o niskich kosztach utrzymania i nieskomplikowanych procedurach zmiany produktu i czyszczenia
  • W pełni zautomatyzowana praca
  • Niskie zużycie sprężonego powietrza

 

Lanfranchi to włoska firma będąca liderem na rynku producentów orientatorów do butelek, preform i przenośników.

Firma została założona w 1980 roku przez Lino Lanfranchi i rozpoczęła swoją działalność jako dostawca maszyn dla sektora rolniczego. W 1989 Lanfranchi zaczęła projektować i produkować własne maszyny do orientacji plastikowych pojemników. Na przestrzeni lat asortyment został rozszerzony o inne systemy przeznaczone do obsługi pustych butelek, takie jak: silosy magazynowe, przenośniki powietrzne, przenośniki masowe, przenośniki table-top (tradycyjne i próżniowe), paletyzatory, depaletyzatory, orientatory. Obecnie wszystkie te produkty stanowią światową czołówkę ze względu na ich zaawansowaną i niezawodną technologię.