Maszyna pakująca z zamknięciem X-fold do krakersów

Owijanie z zamknięciem X-fold jest popularną metodą pakowania krakersów, ciasteczek i podobnych produktów piekarniczych. Tradycyjne mechaniczne maszyny pakujące z takim zamknięciem mają niską wydajność pracy, co obniża produktywność całej linii. Nowoczesne rozwiązanie oparte o serwomechanizmy nie tylko oferuje większą szybkość pakowania, ale także pozwala na szybsze i łatwiejsze przestawienie produkcji na inny produkt.

Wszechstronna pakowarka serwonapędowa o wysokiej prędkości do opakowań X-fold

Pakowarka PXW 100E firmy FourPack to wysokiej jakości i szybkości pakowarka do owijania folią z rolki, przeznaczona specjalnie do krakersów i innych produktów piekarniczych o delikatnej budowie.
Połączona praca z serwonapędami i napędem mechanicznym umożliwia osiągnięcie wysokiej szybkości oraz niezawodności przy zachowaniu najwyższej jakości produktów.

Pakowarka PXW 100E została zaprojektowana pod kątem maksymalnej elastyczności. Oferuje ona możliwości pojedynczego i podwójnego pakowania krakersów z paskiem zrywającym lub bez niego i opcjonalnie z etykietami końcowymi, a zmiana elementów formatowych odbywa się szybko i łatwo.
Możliwość pracy z pełnym wyborem sposobu podawania produktów oznacza łatwość dołączenia do istniejącej linii bez kosztownych modyfikacji.

Maszyna PXW 100E jest wyposażona w łatwy w użyciu dotykowy interfejs operatorski HMI, za pomocą którego operatorzy łatwo i sprawnie dostosują parametry lub przeprowadzą przestawienie produkcji na inny produkt. Interfejs oznacza też łatwy dostęp do informacji o stanie i osiągach.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Specjalnie zaprojektowane sterowanie i kształt matryc tnących folię gwarantują doskonałe wyniki przy wysokiej prędkości
  • Pełny wybór opcji pakowania z szybkim i łatwym przestawieniem na inny format
  • Prosty i intuicyjny interfejs HMI dla łatwości obsługi
  • Hybrydowy napęd serwo- i mechaniczny gwarantuje trwałość i dużą szybkość pracy
  • Gotowe rozwiązanie do dołączenia do każdej linii produkcyjnej

 

Four Pack (http://www.fourpack.it/?lang=en) Is an Italian company specialized on full handeling and packaging lines for bakery products, such as cookies, rusks, biscuits and rice wafels.