Maszyna pakująca do woreczków typu pouch i innych opakowań

Zautomatyzowane kartoniarki są dobrym rozwiązaniem dla osiągnięcia niezawodności i zwiększenia cyklu produkcyjnego w ostatnim etapie procesu pakowania. Maszyny te umieszczają produkty typu woreczki pouch we wnętrzu kartonów transportowych, aby zapobiec uszkodzeniom i zoptymalizować proces logistyczny.

Elastyczna kartoniarka

Kartoniarki CPTL firmy Senzani służą do pakowania różnych produktów w kartony typu amerykańskiego z systemem napełniania od góry. Osiągają prędkość do 25 kartonów na minutę. CPTL łączy trzy etapy procesu produkcyjnego (otwieranie kartonu, napełnianie oraz zgrzewanie) i umożliwia pakowanie kartoników, worków doypack, woreczków pouch, torebek, opakowań flowpack, czy puszek.

Wszystkie ruchy urządzenia są jednoczesne i zsynchronizowane, aby zagwarantować wysoką prędkość i dobre ustawienie kartonu. Dzięki łańcuchom transportowym kartony są przenoszone do obszaru napełniania.

Zmiana kształtu i rozmiaru opakowania jest łatwa i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Instrukcja obsługi zawiera informację na temat zmiany ustawienia rozmiarów, co pozwala na uniknięcie błędów. Fotokomórki wykrywają wszelkie nieprawidłowości w zgrzewie kartonu, taśmie samoprzylepnej lub klejeniu. Ten automatyczny system sterowania zapewnia wysoką niezawodność.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • 3 funkcje w 1 urządzeniu – otwieranie, napełnianie, zgrzewanie
  • Wykrywanie błędów fotokomórki w procesie zgrzewania
  • Intuicyjny interfejs i video instrukcja
  • Obsługa szerokiego zakresu formatów pudełek
  • Bezszczotkowy silnik, mniejsze nakłady na konserwację

 

Senzani oferuje maszyny do opakowań jednostkowych i zbiorczych, w tym zintegrowanych systemów, kompletnych linii pod klucz i projektów Greenfield. Senzani zapewnia pomoc w projektowaniu i produkcji indywidualnych rozwiązań w zakresie pakowania.