Maszyna liniowa do etykiet owijkowych wrap around

Etykiety owijkowe pozwalają na umieszczenie szczegółowych informacji na niewielkiej powierzchni lub dodatkowych informacji na produktach. Etykiety nie marszczą się po owinięciu wokół cylindrycznych opakowań, dzięki czemu idealnie nadają się do małych produktów, takich jak puszki czy słoiki. Dokładne naklejenie etykiet owijkowych wymaga jednak dużego nakładu pracy.

Maszyna liniowa do etykiet owijkowych wrap around z klejem Hot Melt

ETIMA ML-L/B to wysokowydajna etykieciarka, która wykorzystuje wstępnie cięty papier do precyzyjnej aplikacji etykiet owijkowych z zastosowaniem kleju Hot Melt. Wyposażona jest w spiralny system natryskowy i zapewnia wydajność blisko 60.000 pojemników na godzinę.

Maszyna ta, idealna do cylindrycznych pojemników metalowych i szklanych, została zaprojektowana specjalnie dla sektora spożywczego, produktów typu konserwa. Obsługuje pojemniki o średnicy od 53 mm do 154 mm. Może być używana do etykietowania wrap around opakowań cylindrycznych, zwykle produktów spożywczych, farmaceutycznych i kosmetycznych umieszczonych w szklanych lub metalowych puszkach. Ponadto ciągły proces etykietowania opakowań pozwala na uzyskanie bardzo wydajnej linii produkcyjnej. Maszyna umożliwia integrację funkcji odrzutu i urządzeń sterujących, zapewniając wysokowydajne rozwiązanie w zakresie kontroli etykietowania na linii produkcyjnej.

Korzyści dla użytkownika

  • Zapewnia dużą dostępność i wydajność linii produkcyjnej
  • Integruje funkcje odrzutu i urządzenia sterujące
  • Niezwykle wysoka wydajność zwiększa produktywność
  • Ciągły proces etykietowania

 

ETIMA oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie etykietowania, zapewniając najwyższą jakość i zaawansowaną technologię w procesach produkcji i pakowania.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
Brochure-Etima-ML-L-B.pdf application/pdf 1.35 MB