Maszyna do sklejania pudeł

Automatyczne sklejanie pudeł tekturowych może przyspieszyć proces produkcyjny. Pudła mogą być sklejane taśmą, lub w ekonomicznie uzasadnionych przypadkach za pomocą kleju termotopliwego.

Niezawodne, łatwe sklejanie pudeł kartonowych o różnych kształtach

Maszyny Lantech do sklejania pudeł są wyposażone w funkcję sklejania klejem termotopliwym lub taśmą klejącą.  Sklejarkę można wyposażyć w moduł sklejania taśmą w celu zmniejszenia początkowego kosztu nabycia. Natomiast wyposażenie maszyny w moduł kleju termotopliwego pozwoli skorzystać z niższego kosztu materiałów i możliwości uzupełniania kleju bez zatrzymywania maszyny.

Firma Lantech umożliwia wybór najlepszej sklejarki do danej wielkości pudeł, wymaganej wszechstronności, prędkości i preferowanej metody sklejania. Sklejarki automatycznie dostosowują się do zmieniającej się szerokości pudeł. Pudełka są chwytane i przenoszone z najwyższą ostrożnością. Sklejarki posiadają dwuetapowy system składania przedniej ścianki zapewniając mechaniczne jej unieruchomienie. System zapewnia precyzyjne złożenie tylnej ścianki. Górne powierzchnie pudeł są płaskie, umożliwiając piętrowe ułożenie. Sklejarki firmy Lantech dobrze sobie radzą z różnymi wersjami pudełek.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Regulowane prowadnice podające prefabrykaty
  • Eliminacja zablokowań maszyny
  • Precyzyjne składanie tylnej ścianki
  • Przezroczyste osłony chronią operatorów przed elementami mechanicznymi
  • Elektryczne przełączniki blokad wyłączają maszynę w razie otwarcia drzwiczek

Lantech jest wiodącym, światowym producentem owijarek, kartoniarek oraz podajników. Firma jest liderem w formowaniu i zaklejaniu produktów w kartony oraz w podawaniu do tacek.

Znana na całym świecie firma Lantech stała synonimem solidności, trwałości oraz jakości.