Maszyna do składania pudeł

W celu pokonania typowych problemów związanych z wahaniami produkcji oraz optymalizacji linii pakującej potrzebny jest niezawodny, szybki i powtarzalny sposób dostarczania używanych przez linię pakującą złożonych pudełek dla spożywki i innych branż.

Wyeliminuj zablokowania poprzez włączenie w swoją linię pakującą sprawdzonych modułowych maszyn do składania pudełek

Maszyny do składania pudełek (kartoniarki) firmy Lantech są znane z tego, że dostarczają pudełka o idealnie prostopadłych ściankach, pozwalają wyeliminować zablokowania i rozwiązują powszechne problemy związane z wahaniami wielkości pudeł. Zasobnik można łatwo napełnić prefabrykatami, również gdy maszyna jest w ruchu. Proste i szybkie dostosowanie wymiarów zasobnika.

Sekretem uzyskiwania przez firmę Lantech pudeł o idealnych kątach prostych jest zastosowanie 8 przyssawek, które bezpiecznie przytrzymują pudło w trakcie formowania narożników. Rama odbierająca sprawia, że kąty narożnikowe wynoszą dokładnie 90 stopni. Unikalny system kolejnego składania wypustek sprawia, że narożniki są zawsze ustawione pod kątem prostym.

Firma Lantech umożliwia wybór najlepszej maszyny składającej do danej wielkości pudeł, wymaganej wszechstronności, prędkości (8-30 pudeł na minutę) i preferowanej metody sklejania.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Proste i szybkie dostosowanie wymiarów zasobnika.
  • Elektryczne przełączniki blokad wyłączają maszynę w razie otwarcia drzwiczek
  • Zamocowane sprężynowo taśmy boczne sztywno przytrzymują pudło w miejscu
  • 8 przyssawek bezpiecznie przytrzymujących pudło podczas formowania narożników
  • Mechanizmy składania narożników o unikalnej konstrukcji gwarantują, że kąty w narożnikach wynoszą 90 stopni

Lantech jest wiodącym, światowym producentem owijarek, kartoniarek oraz podajników. Firma jest liderem w formowaniu i zaklejaniu produktów w kartony oraz w podawaniu do tacek.

Znana na całym świecie firma Lantech stała synonimem solidności, trwałości oraz jakości.