Maszyna do saszetek, saszetkarka

Chcąc pakować w atrakcyjne saszetki zgrzewane z 4 stron o wymiarach między 40×50 mm a 250×200 mm dobrym rozwiązaniem będzie inwestycja w niezawodną maszynę do saszetek.

Szybkie i elastyczne rozwiązanie na Twoje potrzeby pakowania w saszetki

Maszyny do saszetek (saszetkarki) serii SA 300 oraz SA 600 firmy VikingMašek oraz wielotorowe maszyny do saszetek o pracy ciągłej. Służą one do wytwarzania przyciągających wzrok torebek z 4 zgrzewami korzystając z tylko jednej rolki folii, pakując produkt z wysoką prędkością i wydajnością.

Uniwersalne wielorzędowe maszyny do saszetek mogą posiadać od 1 do 6 rzędów (model SA600) lub od 1 do 10 rzędów (SA600) i wykonywać nawet do 80 cykli na minutę.

Saszetkarka umożliwia pakowanie w torebki podłużne proszków, gęstych, drobnych lub granulowanych produktów oraz cieczy lub produktów półpłynnych. Saszetki z 4 zgrzewami mogą być różnego typu i kształtu, mogą także mieć nacięcia ułatwiające otwarcie oraz system łatwego otwarcia. Maszyna może być wyposażona w napełniarki z napędzanym ślimakiem lub napełniarki wolumetryczne do proszków, a także systemy napełniania dwoma różnymi cieczami w przypadku pakowania sosów lub kremów.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Automatyczne dostosowanie długości torebki
  • Cicha i płynna praca
  • Umożliwia współpracę z całkowicie zautomatyzowanymi rozwiązaniami do pakowania w pudełka
  • Może pracować w oparciu o różne kształty torebek

Firma Viking Masek jest czołowym dostawcą maszyn pakujących oraz wyposażenia dla przemysłu spożywczego (przekąski, wyroby piekarnicze i cukiernicze, mrożonki, karma dla zwierząt), farmaceutycznego oraz chemicznego. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokim wydajnościom urządzeń zdobywa rynek ze swoją technologią pakowania produktów żywnościowych.

Viking Masek zlokalizowana w czeskim zagłębiu dla przemysłu pakującego w pobliżu Vlašim stała się jednym z 5 wiodących producentów Pionowych Systemów Napełniających oraz Maszyn Zgrzewających w skali międzynarodowej. Rodzinna firma Masek, działająca na rynku od ponad 50 lat, zajmuje się produkcją szerokiej gamy maszyn dostosowanych specjalnie do potrzeb producentów żywności. Dzięki ponad 5000 Pionowym Maszynom Pakującym, dostarczanym na pięć kontynentów, firma Masek może pozwolić sobie na używanie miana lidera w zakresie innowacyjności pakowania oraz konstrukcji maszyn.

Viking Masek oferuje swoim Klientom efektywność kosztową oraz wysoką wydajność rozwiązań w dziedzinie pakowania.