Maszyna do pakowania typu bag in bag

Jeśli poszukujesz kompaktowej maszyny do pakowania kilku mniejszych torebek w worki opakowaniowe zbiorcze, ta zautomatyzowana pakowarka jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Kompaktowa maszyna pakująca w opakowania typu bag-in-bag

Urządzenie VikingMašek Intermittent Bag maker (M250 BiB) do pakowania w torebki pośrednie to maszyna do wszystkich zastosowań typu bag-in-bag, w tym do stosowanych w samolotach i hotelach pojedynczych porcji kawy oraz kilku mniejszych opakowań w jednym większym woreczku. Maszyna pakująca bag-in-bag posiada całkowicie obudowaną szczękę zgrzewającą z bezpośrednim napędem i oferuje wiele lat płynnej pracy bez konieczności serwisowania.

Ta pionowa pakowaczka typu bag-in-bag idealnie nadaje się do wytwarzania mniejszych i większych opakowań przekąsek, pakowania kawy, cukru, słodyczy, sosów, karmy dla zwierząt, produktów niespożywczych i innych.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Solidna i zwarta budowa
  • Przystępna cena
  • Pakuje wiele mniejszych torebek w jedną większą torbę
  • Może zapakować do 60 torebek na minutę

Firma Viking Masek jest czołowym dostawcą maszyn pakujących oraz wyposażenia dla przemysłu spożywczego (przekąski, wyroby piekarnicze i cukiernicze, mrożonki, karma dla zwierząt), farmaceutycznego oraz chemicznego. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokim wydajnościom urządzeń zdobywa rynek ze swoją technologią pakowania produktów żywnościowych.

Viking Masek zlokalizowana w czeskim zagłębiu dla przemysłu pakującego w pobliżu Vlašim stała się jednym z 5 wiodących producentów Pionowych Systemów Napełniających oraz Maszyn Zgrzewających w skali międzynarodowej. Rodzinna firma Masek, działająca na rynku od ponad 50 lat, zajmuje się produkcją szerokiej gamy maszyn dostosowanych specjalnie do potrzeb producentów żywności. Dzięki ponad 5000 Pionowym Maszynom Pakującym, dostarczanym na pięć kontynentów, firma Masek może pozwolić sobie na używanie miana lidera w zakresie innowacyjności pakowania oraz konstrukcji maszyn.

Viking Masek oferuje swoim Klientom efektywność kosztową oraz wysoką wydajność rozwiązań w dziedzinie pakowania.