Maszyna do pakowania pionowego

Maszyna do pakowania VFFS w torby Viking Masek to nowoczesne, serwonapędzane urządzenie które znajduje zastosowanie jako: maszyny do pakowania w torby doypack, maszyny do pakowania w torby pillowbag, maszyny do pakowania w saszetki, maszyny do pakowania stickpack. Urządzenia mają modułowe systemy dozowania które poradzą sobie z następującymi aplikacjami: pakowanie ryżu, kaszy, makaronu, kosmetyków w saszetki, żelek, płatków, kawy, płynów, proszków.

Formowanie i pionowe napełnianie oraz zgrzewanie torebek z wysoką prędkością – maszyna do pakowania

Maszyny serii Viking Masek Bagmaker (S250 /300, MS300, S400, S650) są idealnym wyborem do pakowania w różne rodzaje toreb. Może ona wytwarzać worki o różnych konfiguracjach i wymiarach, zachowując przy tym wysoką dokładność i prędkość roboczą. Może ona wytwarzać do 50-1000 opakowań na minutę o wymiarach od 40 x 60 mm (model S250) do 650 x 1000 mm (model S650).

Ta pionowa maszyna do pakowania formująca woreczki idealnie nadaje się do pakowania przekąsek, słodyczy, kawy, zamrożonych owoców w małe woreczki oraz przekąsek. Również nadaje się do pakowania słodyczy, kawy, karmy dla zwierząt, proszków, mięsa i drobiu, masowych ilości proszków, wiórów drzewnych, gleby, zboża i innych w duże worki.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • 50-1000 opakowań na minutę
  • Najwyższa elastyczność
  • Może pracować w zapylonym i wilgotnym środowisku
  • Zapobiega powstawaniu wąskich gardeł procesowych
  • Może pakować wiele różnych rodzajów torebek

Firma Viking Masek jest czołowym dostawcą maszyn pakujących oraz wyposażenia dla przemysłu spożywczego (przekąski, wyroby piekarnicze i cukiernicze, mrożonki, karma dla zwierząt), farmaceutycznego oraz chemicznego. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokim wydajnościom urządzeń zdobywa rynek ze swoją technologią pakowania produktów żywnościowych.

Viking Masek zlokalizowana w czeskim zagłębiu dla przemysłu pakującego w pobliżu Vlašim stała się jednym z 5 wiodących producentów Pionowych Systemów Napełniających oraz Maszyn Zgrzewających w skali międzynarodowej. Rodzinna firma Masek, działająca na rynku od ponad 50 lat, zajmuje się produkcją szerokiej gamy maszyn dostosowanych specjalnie do potrzeb producentów żywności. Dzięki ponad 5000 Pionowym Maszynom Pakującym, dostarczanym na pięć kontynentów, firma Masek może pozwolić sobie na używanie miana lidera w zakresie innowacyjności pakowania oraz konstrukcji maszyn.

Viking Masek oferuje swoim Klientom efektywność kosztową oraz wysoką wydajność rozwiązań w dziedzinie pakowania.