Maszyna do inspekcji wizualnej fiolek, ampułek lub butelek

Ta niezawodna półautomatyczna maszyna inspekcyjna do wizualnej kontroli małej i średniej wielkości partii fiolek, ampułek lub butelek z lekarstwami do podawania pozajelitowego stanowi istotne usprawnienie linii produkcyjnej.

Sprawdzaj ampułki i fiolki za pomocą pracujących półautomatycznie maszyn o wysokiej niezawodności

Rota oferuje rozwiązanie do kontroli płynnych leków do podawania pozajelitowego obejmujące częściowo i całkowicie zautomatyzowane maszyny inspekcyjne wyposażone w najnowocześniejsze z systemów kamer wizyjnych.  Maszyny półautomatyczne są korzystne cenowo i dają powtarzalne wyniki dające się  systematycznie weryfikować.

Wbudowane kamery rejestrują widok kontrolowanych produktów i przesyłają obraz z nawet 10-krotnym powiększeniu na ekran LCD. Ponieważ żaden układ nie działa bardziej niezawodnie niż ludzkie oko, operator widzi wyświetlane jednocześnie do sześciu produktów i może szybko stwierdzić, czy w cieczy znajdują się niepożądane cząstki. Maszyna może osiągać wydajność dla ampułek do 6000 sztuk na godzinę.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Obraz powiększony do 10 razy w celu sprawdzenia zawartości cieczy
  • Korzystne cenowo kamery są poddawane regularnej weryfikacji
  • Kontrolowane są ampułki, fiolki i butelki w standardowych rozmiarach
  • Umożliwia inspekcję wizualną średniej wielkości partii

Firma Rota Verpackungstechnik to czołowy niemiecki producent maszyn do fiolek, ampułek, strzykawek, plastikowych butelek z kroplomierzem. Pojedyncze maszyny lub zintegrowane linie firmy ROTA są dedykowane wszystkim producentom zainteresowanym myciem, sterylizacją, napełnianiem, zamykaniem, inspekcją oraz etykietowaniem ampułek i fiolek.

Wysokie standardy ochrony, wydajność kosztowa, niższe zużycie energii, najwyższa elastyczność dla uzyskania najlepszych warunków produkcji – to tylko kilka z zalet, jakie może dać Państwu wybór maszyn firmy ROTA.