Maszyna do formowania podkładów do pizzy

Maszyna do formowania ciasta na pizzę musi być w stanie przygotowywać ciasto w kształcie i wielkości odpowiedniej na pizzę i chlebki pita. W celu zwiększenia swojej przydatności powinna być w stanie formować podpłomyki, również z ciasta przaśnego, zależnie od wymogów klienta. Profesjonalna maszyna do formowania ciasta na pizzę i inne płaskie wyroby piekarskie powinna oferować szeroki zakres regulacji grubości według potrzeb klienta.

Maszyna do formowania podkładów na pizzę z szerokim wyborem wszechstronnych opcji

Maszyna formująca FLT firmy Trivi do pizzy wykorzystuje beznaprężeniowy system przygotowania arkuszy cienkiego ciasta. Surowe ciasto może przed pieczeniem mieć grubość nawet tylko 1,5 milimetra.  Maszyna może wytwarzać chleby pita o okrągłym i kwadratowym kształcie, z lub bez kieszeni na nadzienie.
Maszyna ponadto pozwala wytwarzać gamę podpłomyków wschodnioeuropejskiego pochodzenia, które uzyskują coraz większą popularność na całym świecie. Należą do tej grupy chleby libańskie, izraelskie murry, chleb z tureckiego ciasta yufka i wiele innych.  Ta maszyna do formowania produktów płaskich ma taśmowy podajnik kontrolny na wycięte produkty oraz arkusz ciasta i można ją łatwo dostosować do pracy z ciastem o wysokiej wilgotności.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wszechstronna maszyna formująca do ciasta na pizzę, pity, podpłomyki i podobne produkty.
  • Wykorzystując specjalną technologię beznaprężeniową jest w stanie rozwałkować ciasto na pizzę o grubości nawet 1,5 mm
  • Dołączony podajnik kontrolny na arkusz ciągły lub wycięte fragmenty
  • Szybka i łatwa zmiana ustawienia pod różne produkty płaskie

 

Trivi is an Italian company specialized in the manufacturing of a full range of machinery and equipment for the production of puff pastry, croissants, pizza, breadsticks, bread, flatbread and cakes.