Mały, przenośny osuszacz

Obszary uszkodzone przez rozlanie wody w celu zmniejszenia rozmiaru strat i przygotowania do odnowienia wymagają osuszenia. Do takich celów idealny będzie poręczny, przenośny osuszacz o cichej pracy. Osuszanie będzie szczególnie problematyczne w warunkach tropikalnych o wysokiej zawartości wilgoci w powietrzu.

Mały, przenośny osuszacz, który sprawdzi się w klimatach o wysokiej wilgotności powietrza

Seria osuszaczy CONSORB CS firmy Seibu Giken działa w oparciu o zasadę Consorb. Są one idealnym wyborem dla zakładów i firm dysponujących nadmiarem ciepła oraz dla zastosowań wymagających osuszania powietrza o wysokiej zawartości wilgoci. Są także przydatne, gdy między powietrzem technologicznym a regenerującym występuje duża różnica wilgotności. Osuszacze Consorb serii CS są wyposażone w automatycznie regulowany nagrzewacz oraz nowoczesny, zmywalny wirnik D-MAX z wypełnieniem w formie żelu krzemionkowego.
Urządzenia CONSORB CS zostały zaprojektowane jako oferujące cichą pracę osuszacze o zwartej, poręcznej budowie, które można łatwo ustawić w pomieszczeniach i na mniejszych powierzchniach. Odporna na korozję obudowa jest wykonana ze stali nierdzewnej. Urządzenia serii CS we wszystkich klimatach będą pracować z najwyższą wydajnością.
Wydajność
CS-5/-5L: 0,35 – 0,4 kg/h*, natężenie przepływu suchego powietrza: 65 – 90 m3/h
* w temp. 20°C i przy wilg. wzgl. 60%

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wysoka skuteczność w klimatach o wysokiej wilgotności, gdy inne rozwiązania się nie sprawdzają
  • Brak hałasu utrudniającego pracę w pomieszczeniach domowych i biurowych
  • Wysoka odporność na korozję i trwałość dzięki wykonaniu obudowy ze stali nierdzewnej
  • Łatwe usuwanie zanieczyszczeń z układu poprzez mycie wirnika
  • Przenośny osuszacz, który łatwo można zastosować do mniejszych i trudnych zadań
  • Uproszczone czynności serwisowe dzięki łatwemu dostępowi do podzespołów